Skocz do zawartości

BMW E30 cabriolet - wyposażenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanko, chodzi mi o e30 cabrio, czy ktoś może się orientuje w wyposażeniu co było seryjnym a co dodatkowym wyposażeniem, czy dach był zawsze automatyczny :?:

Bayerische Motoren Werke AG Munchen


http://img201.imageshack.us/img201/1251/333lr9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zadko kto sobie chwali elektryke dachu w e30 znajomy mówi ze i tak trzeb troszke ten daszke popoprawic po złozeniu :( a i tak sklada recznie odłaczyl elektryke. Czesto siadaja silniczki odpowiedzialen za skladanie. Jak juz pare razy zlozysz ten dach to potem jest to chwila moment.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma e30 cabrio.Wersja włoska gdzie nawet u góry na Check control są napisy 'burdello bum,bum'hehehe:-))) Fajne autko dach składa się mechanicznie, ale tak jak koledzy podpowiadają -żaden problem a może nawet jeden mniej bo się przynajmiej nie zepsuje!!Nie wiem czy seryjnie były kopmutery itd.bo moja m20 (88r) ma tylko zegarek ale zato ma wszystkie elektryczne szyby.Reasumując-jak się klient w salonie uprze to mu nawet zestaw do naprowadzania rakiet zamontują-masz kase masz wszystko ale powiem Ci że to naprawde dobre auta nie to co teraz robią za gó....na u naszych sąsiadów za Odry.Może mnie ktoś teraz poprawi ale Ja e30 awaryjnością porównuje do starego poczciwego Mercedesa 'Puchatka'-trzeba by go było chyba spalić żeby przestał jeździć!!!!I tak samo jest ze starszą już ale napawde poczciwą e30-stką.Sam mam jeszcze e36 ale lepiej mi się jeździ jednak e30.Tylko pamiętaj żeby nie kupować klopsa z silnikiem m40 tylko minimum m20 (zobaczysz jak ładnie brzmi 'symfonia' 6-ścio cylindrówki!I pamiętaj o jeszcze jednym -dobrego auta nigdy Ci nikt nie sprzeda za małe pieniądze!!!-Chyba że mu przystawisz do głowy conieco......hehehe:-))), naprawde lepiej wydać troche więcej niż potem latać do mechanika bo to,bo tamto...

No nic-Pozdrowionka i udanego przyszłego zakupu!

 

A_rekin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, szkoda że z tym dachem taka lipa bo jednak podoba mi się taki bajer, a o niezawodności e30 coś wiem bo posiadam i nawet 6 -cio cylindrowe tyle że w dieslu, rakieta to nie jest ale nic a nic nie narzekam.

Ps. Czy ktoś może wie na jakiej zasadzie działają te silniczki w tym dachu, bo np. w escorcie cabrio silniczek napędza pompke hydrauliczną i ta z kolei rozprowadza olej po siłownikach w dachu.

Bayerische Motoren Werke AG Munchen


http://img201.imageshack.us/img201/1251/333lr9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.