Skocz do zawartości

NIE DZIAŁA PILOT, RADIO, JĘZYK MENU ..... POMOCY


cyriaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakieś 3 tygodnie temu, po weekendzie, kiedy to auto stało nie używane BMW E60, 520i R6 2003r, podchodzę do autka i okazało się że nie mogę go otworzyć za pomocą pilota ( jakieś 2 tygodnie wcześniej bywały takie problemu, lecz wystarczyło lekko stuknąć kluczykiem o dłoń i wszystko grało). NIESTETY tym razem się nie udało, więc wkładam kluczyk do klamki w drzwiach kierowcy, przekręcam i auto się otwiera (działa centralny zamek), otwieram drzwi i ..... załącza się alarm oraz awaryjki! Wkładam kluczyk do stacyjki, auto nie odpala, nie włączają się kontrolki, więc MYŚLĘ pewnie bateria w pilocie siadła, bo nie dział immobilajzer i nie odpala ani nie zapala się żadna kontrolka na desce rozdzielczej. Więc zamykam autko, idę na forum i allegro, kupuję akumulatorek do kluczyka. Po tygodniu listonosz dostarcza akumulatorek, wkładam do kluczyka, lutuje itd............... Podchodzę do nie używanej Buni od ponad tygodnia i........................ NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE DZIAŁA PILOT! Znów kluczyk wkładam do klamki, otwieram auto, włącza się alarm, ze złością wkładam kluczyk do stacyjki, auto ODPALA :) Ale alarm wyje ................ ;( Można jeździć, ale co to za jazda......... Pojechałem do kolegi znającego się na alarmach i odłączył alarm, teraz gra i mogę jeździć z ciszą od alarmu ;) JEDNAKŻE NADAL NIE DZIAŁA PILOT, MAŁO TEGO JĘZYK MENU ZMIENIŁ SIĘ SAM NA NIEMIECKI, PAMIĘĆ STACJI RADIOWYCH ZAPROGRAMOWANYCH ZNIKNĘŁA !!! NO TO SZYBKO SAM ZMIENIAM JĘZYK MENU NA ANGIELSKI, PROGRAMUJĘ OD NOWA STACJE RADIOWE, I ZNÓW PO WYJĘCIU KLUCZYKA WSZYSTKO WRACA, JĘZYK ZNÓW NIEMIECKI, PAMIĘĆ ZNIKNĘŁA ! SAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAŁO TEGO CZASEM W CZASIE JAZDY JĘZYK ZNÓW SIĘ ZMIENI NA ANGIELSKI I JAKIMŚ CUDEM ZAPROGRAMOWANE STACJE WRACAJĄ DO PAMIĘCI, STAŁO MI SIĘ TAK JUŻ DWA RAZY!!!!! SAMO!!!! A I JESZCZE RADIO ŹLE ŚCIĄGA !!!!!! RMF FM KTÓRE ZAWSZE SUPER ŚCIĄGA, TO TERAZ W DUŻYM MIEŚCIE MA ZAKŁÓCENIA.

POMOCY!!!

MIAŁ KTOŚ JUŻ TAKI PROBLEM ????????????????????????

P.S. Dodam że programowanie pilota w aucie, włożenie w stacyjkę i przekręcenie kluczyka, wyjęcie przed zgaśnięciem kontrolki poduszki oraz trzymanie zamykania i 3 krotne wciśnięcie otwierania auta NIC NIE DAŁO !!!

Edytowane przez cyriaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie otwiera z pilota i radio słabo sciąga, to ja szukałbym przyczyny we wzmacniaczu antenowym. U mojego staruszka w E70 też słabo radio odbiera, a żeby otworzyć z pilota trzeba podejść do auta bardzo blisko. Odnośnie wariującego radia po rozłączeniu alarmu- nie mam pojęcia co to może być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.