Skocz do zawartości

Zakup x6


Joker777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono.Mam zamiar w niedlugim czasie kupic x6, interesuje mnie raczej benzyna 4,4 ,ostatnio jezdzilem audi w12 i troche sie przyzwyczailem do mocy :twisted: Jezeli mozecie prosze o opinie na temat tych 2 egzemplarzy:

http://otomoto.pl/bmw-x6-salon-polska-100-bezwypadko-C28395605.html

http://otomoto.pl/bmw-x6-50i-sport-pakiet-C30645409.html

za wszelkie sugestie bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie polecał najtańszego auta z otomoto, to prawie pewnik, że jest coś nie tak.

Co do tego drugiego, cena wygląda jakby była nie w naszej walucie - oby na pewno jest z polski?

Szkoda że auta z Warszawy, tak bym mógł podjechać i zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ogladalem te z Wawy i mam mieszane uczucia , auto ladne i zwarte ,nie ma jakichs drastycznych mankametow ,bynajmniej jesli chodzi o lakier i wnetrze ale- hamulce do wymiany-trzepie kierownica przy hamowaniu,no i przy jezdzie na wprost kierownica jest skrecona lekko w prawo.Geometria niby w porzadku ,widzialem wydruk no i auto idzie prosto jak po szynach , jednak ta kiera skrecona w prawo mnie martwi.Auto ma aktywne wspomaganie ukladu kierowniczego wiec ewentualna naprawa pewnie zaboli,chyba ze to jakas pierdola chociaz w aucie za te pieniadze spodziewalem sie ze wszystko bedzie w porzadku.Jakies rady?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ogladalem te z Wawy i mam mieszane uczucia , auto ladne i zwarte ,nie ma jakichs drastycznych mankametow ,bynajmniej jesli chodzi o lakier i wnetrze ale- hamulce do wymiany-trzepie kierownica przy hamowaniu,no i przy jezdzie na wprost kierownica jest skrecona lekko w prawo.Geometria niby w porzadku ,widzialem wydruk no i auto idzie prosto jak po szynach , jednak ta kiera skrecona w prawo mnie martwi.Auto ma aktywne wspomaganie ukladu kierowniczego wiec ewentualna naprawa pewnie zaboli,chyba ze to jakas [bAD] chociaz w aucie za te pieniadze spodziewalem sie ze wszystko bedzie w porzadku.Jakies rady?

Ja bym nie brał bomby za taką kasę. Nie masz pojęcia z czego to wynika, a jechanie na wprost na krzywej kierowcy na pewno świadczy o czyimś partactwu. Zresztą trzeba było spojrzeć na opony, możliwe że jeśli naprawa nie była wykonana tydzień temu, to będzie już widać ślady złego zużycia bieżnika. No i pamiętaj o wizycie w ASO z autem. Tylko nie tego, gdzie właściciel jeździł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie niestety troszke za pozno bylem w Wawie i nie zdazylem do zadnego ASO ,inne pytanie , czy nie jest dziwne ze auto na Polske wyszlo w Polskiej wersji jezykowej?, Z tego co wiem te roczniki na

Polske byly wypuszczane z wersja jezykowa Deutch .A moze sie myle? Opony nie byly przytarte z zadnej strony , ani tyl ,ani przod , ale mialem kiedys w A8 taki przypadek ze mechanicy zle zalozyli dolny tylny wachacz i kiera byla wlasnie krzywo, po poprawnej wymianie wachacza kiera wrocila do wlasciwej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie niestety troszke za pozno bylem w Wawie i nie zdazylem do zadnego ASO ,inne pytanie , czy nie jest dziwne ze auto na Polske wyszlo w Polskiej wersji jezykowej?, Z tego co wiem te roczniki na

Polske byly wypuszczane z wersja jezykowa Deutch .A moze sie myle? Opony nie byly przytarte z zadnej strony , ani tyl ,ani przod , ale mialem kiedys w A8 taki przypadek ze mechanicy zle zalozyli dolny tylny wachacz i kiera byla wlasnie krzywo, po poprawnej wymianie wachacza kiera wrocila do wlasciwej pozycji

Jak ja odbierałem w grudniu 2010 auto z wrześniowej czy październikowej produkcji, to nie miały jeszcze polskiej wersji, ale proponowali mi jej wgranie w serwisie.

Co do kierownicy, najlepiej powiedzieć kolesiowi, żeby to naprawił to kupisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Vin-u wychodzi 10/10/2008 r czy 165 tysi to nie za duzo za te auto? widze na allegro duzo ofert za mniejsza kase ,no i zniesmaczony jestem tym kolem kiery ,a jak powiedzialem mu ze krzywe tarcze to powiedzial ze mozna przetoczyc :shock: auto ladne ale tez nawet jesli zrobi ta kiere na prosto to z kolei moze skutkowac tym ze bedzie wpier....ac opony, a tego tak szybko nie da sie sprawdzic :? Skonsternowany jestem :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Nie zakładam nowego tematu bo mam podobny dylemat.

Od jakiegoś czasu jestem zakochany w X6, jak na razie bez wzajemności:)

Zatem usielnie próbuje to zmienić i auto nabyć.

Testowałem to w linku i waham się czy auto warte tej ceny (240k). Może ktoś z was doświadczony w temacie potrafiłby doradzić:

http://otomoto.pl/bmw-x6-40d-xdrive-salon-polska-C29533019.html

 

Dlaczego akurat z salonu Audi? Otóz obecnie mam Q5 tke i Audi jest chetne przyjąć w rozliczeniu po dość konkurencyjnej cenie.

Proszę o radę...każą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyber akurat nie jest zmartwieniem dla mnie. Obecnie mam w Q5 i w ogole nie uzywam za to fajny jest panoramiczny dach ale tego ponoc w X6 nie ma.

Co mnie zaskoczylo to wolne zbieranie sie ze swiatel pomimo takiego silnika.

Q5 tylko 300 kg lzejsze a zbiera sie lepiej niemniej jest w benzynie wiec nie ma co porownywac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szyberdach, miał być panoramiczny a jest zwykły bo innych nie miały X6. I prawie nigdy go nie używam, żałuję że za to dopłacałem, wolałbym teraz to zamienić na lepsze audio.

A co do przyśpieszenie, toż 40d przyśpiesza bardzo szybko z tego co widać w specyfikacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to miał być panoramiczny? Nigdy nie było takich w X6.

A lepsze audio zawsze można dołożyć, ale dziury w dachu się nie wyrzeźbi...

Jak konfigurowałem auto, miałem wybrany "dach panoramiczny" który okazał się zwykłym szyberdachem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to miał być panoramiczny? Nigdy nie było takich w X6.

A lepsze audio zawsze można dołożyć, ale dziury w dachu się nie wyrzeźbi...

Jak konfigurowałem auto, miałem wybrany "dach panoramiczny" który okazał się zwykłym szyberdachem ;]

Nigdy w X6 nie było panoramicznego okna dachowego... nigdy !!!

W x5 tak, ale w x6 nie. Co do tej opcji... ja nie wyobrażam sobie zakupu samochodu bez okna dachowego.... mam i u zywam bardzo często. Rewelacja !!! Nawet zimą, gdy puszczam ogrzewanie mocniej niż zwykle (24stopnie) to uchylam okno dachowe i .... jest rewelacyjna wymiana powietrza. Polecam

"Jeśli masz wroga, idź nad rzekę, usiądź nad brzegiem, kontempluj i spokojnie czekaj, aż nurt przyniesie Ci jego zwłoki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.