Witam wszystkich, Nie zakładam nowego tematu bo mam podobny dylemat. Od jakiegoś czasu jestem zakochany w X6, jak na razie bez wzajemności:) Zatem usielnie próbuje to zmienić i auto nabyć. Testowałem to w linku i waham się czy auto warte tej ceny (240k). Może ktoś z was doświadczony w temacie potrafiłby doradzić: http://otomoto.pl/bmw-x6-40d-xdrive-salon-polska-C29533019.html Dlaczego akurat z salonu Audi? Otóz obecnie mam Q5 tke i Audi jest chetne przyjąć w rozliczeniu po dość konkurencyjnej cenie. Proszę o radę...każą:)