Skocz do zawartości

chamulec reczny ..prosba-film


uszol444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam taka sprawę nietypowa a mianowicie nie mam ręcznego w e36 sedan i chce założyć mam wszystko po kupione ale nie wiem za bardzo jak to poskładać bo ktoś pościągał chyba wszystko a osłona tarczy hamulcowej jest kompletnie przegnita i muszę ja tez wymienić.i mam prośbę aby ktoś nagrał filmik albo fotki porobił krok po kroku jak poskładać wszysto dobrze by było jak by ktoś tez pokazał jak wymienić osłonę tarczy hamulcowej .z góry wielkie dzięki ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wymienić tarcze kotwiczne to niestety trzeba demontować piasty, co wiąże się z koniecznością wymiany łożysk. Roboty jest generalnie dużo. Można też zrobić "na sztukę", czyli nowe tarcze kotwiczne przeciąć i zamontować jako połówki, na youtube znajdziesz film. Ale kto tak robi?

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
i mam prośbę aby ktoś nagrał filmik albo fotki porobił krok po kroku jak poskładać wszysto dobrze by było jak by ktoś tez pokazał jak wymienić osłonę tarczy hamulcowej .z góry wielkie dzięki ..

 

Chopie,weź na razie komputer w swoje ręce i poszukaj na razie sam,internet to mnóstwo artykułów.

Jeśli boisz się zrobić to sam ("jak się nie psewrócis to sie nie naucys") to oddaj autko do warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze roboty troszkę z tym jest i to wcale nie taka prostra sprawa najgorsze jest to ze musisz ściagnąć piaste do tego potrzebny ci jes specjalny sciągacz i jest wielkie prawdopodobienstwo ze łożyska przy sciąganiu się rozlecą wiec musisz być przygotowany na zakup nowych a wcale tanie nie są. mechanizm ręcznego to wystarczyło by ci zdjęcie i wiedział byś co gdzie jak ale najgorsze jest właśnie załozyć tą osłone. Napisz skad jestes moze ktoś ci pomoze z tym albo poleci jakiś tani warsztat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.