Skocz do zawartości

Gdzie znajduje sie antena otwierania auta/ radiowa


nikoos93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo słabo zbiera mi radio w miastach oraz pilot nie zamyka i nie otwiera mi auta z wiekszej odległości, akumulatorki naładowane w kluczyki, kolega dziqusek po podłączeniu pod kompa sprawdził ze antena, modul od zamykania i otwierania polaczony razem z radiem jest uszkodzony, moze ktos mi powiedziec gdzie on sie znajduje? Sciagnąłem dzis tylni LEWY słupek, nie ma tam zadnego modułu, jest tylko koło pasów jakaś mała biała puszka lecz wydaje mi sie zbyt mała jak na taka funkcje. Moze ktoś podpowiedzieć gdzie dokladnie sie znajduje ten moduł i jak on wogole wyglada? Prosilbym rownież o podanie jakiegos przykladowego zdjecia z google lub allegro.

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego, jeden użytkownik dodal post ze to jest taka antena: http://forums.5series.net/diy-do-yourself-14/diversity-amplifier-replacement-89011/ a drudzy piszą ze jest z prawej strony przy podsufitce i slupku, jednak pytanie czy wzmacniacz wyglada tak jak na tej stronce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz jest dokładnie przyczepiony do szyby w prawym górnym rogu szyby tylnej. Trzeba zdjąć słupek boczny i uchylić podsufitkę tak jak na zdjęciach w poście powyżej .

Mam na stanie taki wzmacniacz diversity

http://allegro.pl/wzmacniacz-antenowy-zb-diversity-6988062-bmw-e60-i3687338564.html

Dosyć często to siada bo szybko się sprzedaje .

sprzedam części do bmw M5 03.2007r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.