Skocz do zawartości

AM/PM na czas 24godzinny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Moze proste pytanie ale nie moglem znaleźć na forum.

Mialem kiedys compacta to wyswietlal ladnie czas 24h a mam teraz nowego (E36 1996 z komputerem) i wyswietla mi czas 12h AM/PM.

 

Jak to zmienic? (chce aby byl czas 24h)

 

Pozdrawiam

[bMW... i wszystko jasne]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kompa z CheckControl i 11 przyciskami, ale pewnie nie będzie się to zbytnio różnić w pozostałych. U mnie to wygląda tak:

wciskasz [ 1000 ] i [ 10 ] jednocześnie :arrow: przy pomocy przycisku [ 1 ] wybierasz test numer 2, albo 3 (nie pamiętam już dokładnie) i wciskasz [ SET ] :arrow: przy pomocy przycisku [ 1 ] zmieniasz ustawienia na system 12 lub 24 godzinny i [ SET ].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, że to któryś z tych testów, to zależało chyba od wersji auta. Ja mam bunie z '92r. więc to inne numery. U mnie nie ma takich numerów jak wymieniasz. A tak przy okazji, to test 19 powinien odblokować ci dodatkowe funkcje na kompie. Było coś o tym tu :arrow: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3058
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, że to któryś z tych testów, to zależało chyba od wersji auta. Ja mam bunie z '92r. więc to inne numery. U mnie nie ma takich numerów jak wymieniasz. A tak przy okazji, to test 19 powinien odblokować ci dodatkowe funkcje na kompie. Było coś o tym tu :arrow: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3058

 

Trzmiel u Ciebie nie ma tych numerow bo nieodblokowales ukrytych funkcji, a jaka masz wersje kompa ?? ilo przyciskowa ?? wyswietlanie poszczegolnych funkcji zalezy od wersji kompa, niedlugo wrzuce cala rozpiske

Edytowane przez jack325e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie test 19 nie działa (pewnie za stara wersja kompa), ale jakoś mi to nie przeszkadza.

 

No tak ale ja mam komputer w BMW Compact z 1996roku (tam jest tylko taki maly monitorek zegarkaw ktorym jest wszystko wyświetlane) Sterowanie za pomocą wciśnięcia przelacznika w drążku od kierunkowskazów.

No to niestety nie znam się na Compactach. Czy w compaktach zawsze wszystko musi być inne :?: Czy to już nie BMW :?:

 

A masz może dwa guziki wystające z deski??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety nie znam się na Compactach. Czy w compaktach zawsze wszystko musi być inne :?: Czy to już nie BMW :?:

Niestety w Compactach jest wszysytko inaczej, ale kokpit jest o wiele bardziej przyjazny dla kierowcy niz w Coupe/Cabrio czy Sedanie. (jak bede mial kiedys Cabrio/Coupe to kokpit z Compacta wtrynie)

 

A masz może dwa guziki wystające z deski??

Tzn z zegarów :?: Z zegarów wychodzi jeden guzik do resetu km.

Przy wyśiwtlaczu BC jest tylko przycisk do zmiany daty i jej ustawiania w tryb ustawień. (chyba zakrecilem ale bedzie jasne mam nadzieje :))

PS: Jak odpalic test tego małego BoardComputera w Compacie?

[bMW... i wszystko jasne]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.