Skocz do zawartości

e91 vin : WBAVW11060A276067


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy znów dobrze "ustawiłem" tego posta - jeśli nie, to wybaczcie. Myślę o kupnie tego autka - sprowadzone z Belgii - przebieg 200.000 , cena 29.000 zł Czy ktoś na forum może popatrzeć i wyrazić opinie - ewentualnie zerknąć w VIN , czy może jest jakieś info na temat auta ?

Będę wdzięczny za jakieś info i opinie ( chodzi o czarną ) - http://otomoto.pl/bmw-320-C30843865.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie drwij tutaj. Po zarwanej nocy została wyłuskana najtańsza igiełka E91 w dieselku za 28 tys :lol:

 

Tu masz cen w Belgii:

http://fahrzeuge.autoscout24.de/?atype=C&body=5&make=13&mmvco=1&model=-38&mmvmk0=13&mmvmd0=-38&fuel=D&gear=M&pricefrom=1000&fregfrom=2007&uph=FL&cy=B&ustate=N%2CU&sort=price&eq=23

 

5 letnie E91 za 28 tys, nieźle. Swoje pięcioletnie E91 320d sprzedałem za 57 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie pomyśl:

Najtańsze nieuszkodzone e91 z 2008 roku kombi diesel na allegro to 33tys (i to jest mega okazyjna cena)

Nie wiem jak znalazłeś tą za 28... ale gratuluje :cool2:

 

 

Porównaj portale zagraniczne to ceny są o 25%wyższe

 

Wg eurotaxu auto które wrzuciłeś jest warte ok 50-55tys

 

Nic nie daje do myślenia?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja się pytam ? o co chodzi ? Byłem - oglądalem - jest i co ? że była bardziej "skasowana" i wstępnie zrobiona, czy jak ? Widzę auto i tyle kosztuje ? - Nic nie rozumiem :mad2:

 

Skoro jest to utarguj jeszcze tysiąc i kupuj. Taka okazja się już może nie trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zabieram się za sprowadzanie sztrucli. Pospawam, zwiążę drutem, posklejam super glue, nie będę się nawet certolił z przebiegiem z 500tyś cofnę na 50tyś (nie na 180 a na 50) I nie będzie mnie interesowało czy ktoś tym pojezdzi czy nie, czy się zabije tym autem czy nie. Jest zbyt na złom, więc trzeba ludziom pomóc w spełnieniu marzeń. Jak ktoś lubi być dymanym, to trzeba go wydymać, żadnych skrupułów. Ja już naprawdę nie wiem czy mamy do czynienia z dyletanctwem, naiwnością. głupotą czy rozumowaniem na poziomie kilkuletniego dziecka. :mad2: :mad2: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeny jak tak się rajcujesz to kup sobie go z tym zdechłym dieslem N47 zobaczymy jak długo pociągnie....cena tak bo już może rozrząd szoruje....

 

Kolego a czy ty przypadkiem nie byłeś oglądać e90 w Górze Kalwarii z "tym zdechłym dieslem n47"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że kombinowany szrot i nie warto zawracać głowy ?

niestety to najprawdopodobniej mina, być może również poflotówka, w dodatku 318D (nie 320D), pewnie z ukrytymi jeszcze głębiej wadami

skoro handlarzowi nie chce się bawić w wyciąganie tego uszkodzenia, to pewnie i Tobie się to nie opłaci

wałek na VAT też w sumie możliwy

 

z budżetem ok 30.000 to lepiej fajne, zadbane E46 z końca produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeny jak tak się rajcujesz to kup sobie go z tym zdechłym dieslem N47 zobaczymy jak długo pociągnie....cena tak bo już może rozrząd szoruje....

 

Kolego a czy ty przypadkiem nie byłeś oglądać e90 w Górze Kalwarii z "tym zdechłym dieslem n47"???

Owszem byłem ale była to jednostka N43 czyli Benzyna, N47 omijam szerokim łukiem ;)

Oby nasze "proroctwa" się nie spełniły, ale czuję że się spełnią. Nasze rady nie były nikomu potrzebne, kolega kupił oczami i dopiero teraz będzie wszystko sprawdzał. Taka logika od d... strony, ale to już jego problem.

 

No to trzeba być k...a mongołem żeby kupować oczami i to jeszcze z N47 kiedy wszyscy trąbią ze to największy syf jaki kiedykolwiek bmw wypuściło!! awaryjny i drogi w naprawie i nigdy nie ma się gwarancji ze po wymianie rozrządu będzie z głowy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.