Skocz do zawartości

poszukiwana część - "dolot powietrza"?


marcin_wroclaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jak nazywa się zaznaczona czerwoną ramką część na zdjęciu poniżej?

Zdjęcie

 

Potrzebuję kupić, bo już ze starości się skurczyła i z jednej strony wisi (duża szczelina). Pytam, bo może dostałbym gdzieś używaną (nie wiem obecnie ile kosztuje w ASO), a nie jest to coś super ważnego, mającego wielki wpływ na samochód.

 

PS. Zdjęcie nie przedstawia usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu muszą się pojawić. Prędzej czy później, wszystkim się skurczy ta rura, jest wadliwa. Ja wymieniłem ponad rok temu, wtedy nie było jeszcze problemu z dostępnością. A póki co to trzeba zrobić prowizorkę taśmą.

 

Różnica między nową a starą częścią (zdjęcie zapożyczone):

http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/49/4325/56633219/bild0180kems-4744068432708500870.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie od nowości jest zamontowana na tzw "tytyrytki" (opaski zaciskowe) i trzyma się jak ta lala, nawet ręką zapierając sie na niej nie mogłem jej sciągnąć jak czyściłem plastiki i filtr wymieniałem, musiałem porozcinać tytyrytki i wtedy zeszła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecną część jest niedostepna, ponoć jakiś problem z produkcją, monitoruje to już chyba od 3 miesiecy. Prosilem nawet, żeby zapytali w BMW Polska o co kaman. Ponoć mają się pojawić na przełomie października i listopada. Co ważne warto złożyć konkretne zamówienie do realizacji a nie tylko o to pytać, bo jak dotrze jakaś nieduża ilość tego to w pierwszej kolejnosci trafi do tych co już zamówili.

 

U mnie jeszcze do niedawno się jakotako trzymała, ale widze, że już z jednej strony sobie wisi. Rozciąganie przynosi efekt na 5 min. Może też spróbuje na razie przejsciowo zamocować na tyrtyrki

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dowiadywałem się w BMW Inchcape Motor we Wrocławiu, dostawy mają mieć 23.10.2013 i 14.11.2013, ale na główny magazyn w Monachium (u nas ok tygodnia później). Cena to 108,58 zł brutto.

 

I potwierdzam swego przedmówcę, że lepiej jest złożyć zamówienie online, wówczas dostajecie powiadomienie SMS jeśli część się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dzisiaj kupiłem w ASO Inchcape Wrocław osłonę gumową. Jak mi sprzedawca powiedział, część została całkowicie przebudowana. Tzn. została wykonana z innego tworzywa, które ma się nie kurczyć i nie pękać. Czas pokaże.., ale faktycznie inaczej wygląda, taka bardziej materiałowa. Koszt to niecałe 109 zł brutto. Z tego co się dowiedziałem to mają jeszcze kilka sztuk na magazynie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.