Skocz do zawartości

e92 z Poznania WBAWD11040PW13309


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego leszek, jesteś jednym z tych co wszystkie negatywne opinie o tym aucie, próbujesz sam sobie tłumaczyć na plus. Rozbawiło mnie zwłaszcza stwierdzenie, że język niderlandzki mógł powstać w vin bo auto zostało kupione blisko granicy holenderskiej. Oglądałeś samochód i co? Własciwie po co to zrobiłeś jak się na tym nie znasz, zabrałeś na oględziny kogoś kumatego? Nie. Twoje pytania mogą świadczyć tylko o tym, że oczekujesz od kogoś tekstu "tak kupuj" i co, pojedziesz i kupisz? Ja naprawdę nie rozumiem tak naprawdę o co ci chodzi. Może jest tak jak napisał Kruk, sam nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedzi.

Ale potrzebowałbym lepszy opis sytuacji...

Auto z tego co wiem bylo sprowadzone z niemiec (za dortmundem) to blisko holandii...moze dlatego wersja niderlandzka.

Ogladalem je wczoraj. Mimo mojego zerowego doświadczenia z bmw wygląda na niebite....podobno przyjechalo na wlasnych kolach.

Nie bardzo rozumiem kwestie zmiany wnetrza o ktorej piszecie. Wedlug Was bylo przełożone? Dobrze rozumiem?

 

Auto z fabryki wyjechało na rynek holenderski i tam na 99% było sprzedane. Z jakiego kraju serwisy są w książce? Pewnie widziałeś ją przy oględzinach

Potwierdzałeś przebieg w ASO???

Auto wyjechało z fabryki ze zwykłą szmacianą tapicerką - to co jest teraz nie jest oryginalne i tłumaczy brak podgrzewanych siedzeń.

Jaki rok produkcji jest w polskich dokumentach? Zajrzałeś w dowód rejestracyjny?

Załatw zdjęcia pod maską, to może ktoś coś zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.auto chcialem obejrzeć z kims kto sie zna...ale czytajac wasze wpisy chyba sobie je odpuszczę.

Tak na marginesie i na przyszłość ,po czym moge stwierdzic zmiane tapicerki? Nie do konca w opisie to widzę. Co do podgrzewanych foteli tez po specyfikacji nr vin brak...a powinny być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.auto chcialem obejrzeć z kims kto sie zna...ale czytajac wasze wpisy chyba sobie je odpuszczę.

Tak na marginesie i na przyszłość ,po czym moge stwierdzic zmiane tapicerki? Nie do konca w opisie to widzę. Co do podgrzewanych foteli tez po specyfikacji nr vin brak...a powinny być?

 

A widziałeś jakieś dokumenty od tego samochodu??

 

A podgrzewania foteli nie ma w VIN i w samochodzie również nie ma. A do skóry zazwyczaj jest obligatoryjne - chyba że auto z Włoch lub południowej Francji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z poznania... jak chcesz to pomogę podjechać zobaczyć... ale taka rada dla wszystkich z Kraju - PGN to jest wytwórnia samochodów więc warto uważać razy trzy :) Pozdrawiam
Don't follow the rules. Make them..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Napewno bity w przod.

W oryginalnym M-Pakiecie jest jeszcze podkladka pod tablicę rejestracyjną. Dodatkowo oryginalna fabryczna podkładka ma inny numer cześci niż ta dokupiona w ASO.

Tutaj nie ma podkładki.

Podkładka kosztuje coś ok 200zł. To że jej nie ma pokazuje, że ktoś chciał zrobić coś raczej tanio niż dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.