Skocz do zawartości

BMW 320i E90 - grubość lakieru


musiagrz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem początkującym fanem BMW i szukam 320i E90 z 2006r.

 

Jaka powinna być grubość lakieru 320 E90 jak wyjedzie z fabryki ?

Właśnie oglądałem autko i miało ok. 100 - 130 mikronów zależy jaki element. Słupki ok. 80 mikronów. Więc wydaje mi się, że jest wszystko fabryka. Ale nie można ufać handlarzowi.

 

PS. Proszę o info czy ta wersja jest awaryjna - czytałem, że problemy pojawiają się z elektroniką? - Czy to prawda???

Czy ten model ma jakieś typowe usterki???

Bo samochód mi się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, taka powłoka lakiernicza jest jak najbardziej w porządku. Sam w kwietniu kupiłem taki model i ten rok. Jazda to sama przyjemność, ale nie poszalejesz ją, mało mocy (mi to nie przeszkadza), spalanie w mieście (Kraków, ścisłe centrum, ok 12 l). Dotychczas nie miałem z nią żadnych problemów, aż do teraz. Muszę wymienić most, zaczyna szumieć. Z opisów na forum, dość częstym przypadkiem są problemy z pompą vacum, jak kupowałem swój, chłopak mówił mi, że serwis coś tam z nia robił. Narazie jest spoko.

Ps. Można wiedzieć ile kosztuje i jaki ma przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 szpachla ? :duh:

 

namieszałem troche w moim poscie, 200um to jest dwa razy malowany element (jesli jest szpachla to będzie oczywiscie więcej)

 

Jeżeli w oryginalnym elemencie mamy 130 mikronów, to przy 200 wydaje mi sie cieniowanie, lub zdrapany lakier poprzedni i pomalowany

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.