Skocz do zawartości

E60 525D Różne żarówki


sokół

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jestem po wymianie klocków i xenonów i mam pytanie w jednym kloszu był xenon D2S firmy krzak (to pomijam) natomiast w drugim D1S :shock: . I teraz nie wiem jak to jest możliwe czyżby montowano z różnymi żarówkami czy mam reflektor nie od mojego samochodu, wiem że był wymieniamy bo przy kupnie zostałem o tym poinformowany. Jak to z tym jest, pytam bo u kolegi który ma E61 z 2004r była taka sama sytuacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Opcje są dwie :

 

1. Auto ma jedną lampę zwykłą a drugą dynamic

2.Jedna lampa jest stara a druga z rocznika np 2006,2007

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jest z końca listopada 2005r w wyposażeniu ma dynamic xenon skrętny z doświetlaniem zakrętów. Mam pytanie o przewody bo wydaję się że idą inne tzn. D1S - D2S, a tak na marginesie czy chciało by się komuś przerabiać instalację chyba że się myle i jest to banalnie proste. Nie wiem czy jest jakaś duża różnica w działaniu zwykłej lampy jeśli tak to może poszukam właściwej lampy pasującej do modelu i zgodnej z wyposażeniem. I jeszcze jedno kupiłem dwie żarówki xenonowe Pan sprzedawca zarzekał się ze są oryginalne jednak chyba nie do końca. Oglądając filmy na YT jak odróżnić oryginał od podróbki i o dziwo moja jest albo oryginalna albo super podrobiona posiada wszystkie cechy oryginalnej żarówki poza napisem napis jest ładny nie ściera się natomiast sam napis PHILIPS jest przesunięty :cry2: chodzi mi o to że literka S nie jest w tym wycięciu żarówki jak na filmie. Nie wiem czy to jest jakiś wyznacznik, ale jeśli tak to chciałbym wiedzieć. Koszt żarówki na allegro 80zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Lampa bankowo była wymieniana stąd jedna jest na żarnik D1S a druga na D2S, lampy różnią się jedynie żarnikami i przetwornicami, moduł skretu jak i wtyczki w obu przypadkach jest identyczny. Na reflektorze na chromowanej obwódce soczewki xenon dynamic jest napisane D2S mimo iż w środku jest żarnik D1s :P Żarnik D1S jest nowszym rozwiązaniem, posiada zapłonnik razem z żarnikiem. W D2S zapłonnik jest osobno. Niezmienia to jednak faktu że napewno będą świecić tak samo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.