Skocz do zawartości

[e46] WEBASTO Diesel - Śląsk - Potrzebna pilna pomoc


arkain

Rekomendowane odpowiedzi

nie powiem jak sie zalaczylo to silnik nagrzewal sie bardzo szybko.

 

Właśnie dlatego jak już mamy coś takiego fabrycznie w aucie, to fajnie by było jakby to działało i spełniało swoją rolę ;)

 

Już widzę uśmiech na twarzy mojej kobiety, jak po przejechaniu krótkiego dystansu leciało by ciepłe powietrze z nawiewów :D poza tym zimny diesel - to niefajny diesel :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik pieca czasem pada i nie ma z nim w ogole komunikacji, a czasami uruchamia sie wentylator np. po otwarciu drzwi- nie ma reguly. Jesli ktos ma sprawny piec to polecam przerobic uklad na pelne ogrzewanie postojowe. Nie ma nic przyjemniejszego od cieplego samochodu podczas nawet duzych mrozow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do jakiegoś serwisu co niby zajmuje sie webastem u mnie w Słupsku

 

http://www.4moto.pl

 

za samą diagnozę piecyka chcą 125 zł - chyba im się coś w głowach.... ;)

 

#marcov - z checia bym przerobil na pelne ogrzewanei o ile w moim modelu webasta się da i jest to za rozsądne pieniądze, ale fajnie by było gdyby na początek działało chociaż ogrzewanie płaszcza silnika ;) byłbym usatysfakcjonowany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobienie webasta zeby mialo funkcje ogrzewania postojowego nie jest jakos mega skomplikowana.

 

Wiem, ze swego czasu kolega TC sie tym zajmowal i doposazal webasta w funkcje ogrzewania postojowego.

 

Jedak zeby myslec o takim modzie trzeba miec 100% sprawne webasto, ja niestety chyba takiego nie mam. Zobaczymy jak temp. spadnie ponizej 7 stopni :roll:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.