Skocz do zawartości

[E61] czujniki w szybie przedniej


rysiekj

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wymienić szybę. Mam szybę z czujnikiem okrągłym, na naklejce jest dziurka dokładnie w środku. Ale chciałbym wsadzić Headup i widzę, że są pod Headup szyby z innym rodzajem czujników. W tym momencie chyba będę musiał wymienić te czujniki, czy czujnik.

 

Jak to jest z tymi czujnikami, może mi ktoś wyjaśnić?

pzdr Rysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, to moi sąsiedzi. Oni mi to założą ale szybę musze ew. gdzieś dostać. Mam auto po delikatnym zdarzeniu (sprowadzone) i musze wymienić deskę.

Pomyślałem, jak dołożyć Headup to teraz jak będzie wszystko rozebrane. Ale z tą szybą są cyrki. Ponoć BMW w modelach po 2007 (tzw. poliftowych) zastosowało nowe czujniki (tzw. okrągłe) w szybach, ale w modelach z Headup-em pozostało przy starych szybach z czujnikiem prostokątnym.

 

Ja bym najchętniej tej szyby nie wymieniał na dedykowaną, tylko pozostał przy zwykłej. Bo jak się trafi kamień to będzie znowu problem, a headup bym dołożył bo jest okazja.

pzdr Rysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, to moi sąsiedzi. Oni mi to założą ale szybę musze ew. gdzieś dostać. Mam auto po delikatnym zdarzeniu (sprowadzone) i musze wymienić deskę.

Pomyślałem, jak dołożyć Headup to teraz jak będzie wszystko rozebrane. Ale z tą szybą są cyrki. Ponoć BMW w modelach po 2007 (tzw. poliftowych) zastosowało nowe czujniki (tzw. okrągłe) w szybach, ale w modelach z Headup-em pozostało przy starych szybach z czujnikiem prostokątnym.

 

Ja bym najchętniej tej szyby nie wymieniał na dedykowaną, tylko pozostał przy zwykłej. Bo jak się trafi kamień to będzie znowu problem, a headup bym dołożył bo jest okazja.

 

na Pw. napisałem ci nr.gg. gościa pisz do niego może będzie ci umiał coś załatwić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik musi być z literką D

Miałem taki i przyjechał gościu po niego z twojej okolicy .

Mogę poszukać namiarów na niego to jakiś znany elektryk było widać , że ogarnia temat.

Jak będziesz zainteresowany to pisz na pw.

sprzedam części do bmw M5 03.2007r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.