Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ze względu na poprzedni trefny model prosiłbym o rozkodowanie drugiego numeru VIN: WBAAM11090JM83184

 

Link do ogłoszenia:

http://otomoto.pl/bmw-320-i-reka-serwis-bmw-gaz-sekwencj-C29889667.html

 

Trochę od siebie,

 

po rozmowie ze sprzedawcą poinformował mnie iż nie ma możliwości wpisania do faktury takich informacji jak: stan licznika, bezwypadkowość, oryginalny lakier

ze względu na to iż on nie może tego zapewnić bo brał samochód od niemca i nie jest w stanie potwierdzić jego słów.

Posiada książeczkę serwisową (na zdjęciu w ogłoszeniu jest pokazana) tylko czy prawdziwa :?

 

Jak sądzicie czy powinienem rozważyć zakup tego modelu czy raczej wybić to sobie z głowy?

 

Pozdrawiam,

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukasz w automacie tylko? Na pewno był malowany, widać to doskonale po tych zdjęciach z boku auta, że drzwi maja inny kolor.

Daj VIN

 

 

Nie, szukam w automacie jak i manualu. Chodzi o prawe drzwi? (faktycznie jest jakiś inny odcień ale może to spowodowane padaniem światła?) VIN w tytule i opisie ale podam jeszcze raz: WBAAM11090JM83184

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej umyć ręce a w razie czego wszystkiego się wyprzeć.. Z własnego doświadczenia wiem, że samochody od handlarzy lepiej omijać szerokim łukiem ale to moja subiektywna opinia. Lepiej poszukaj czegoś od osoby prywatnej lub z forum. Cena też bardzo niska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej umyć ręce a w razie czego wszystkiego się wyprzeć.. Z własnego doświadczenia wiem, że samochody od handlarzy lepiej omijać szerokim łukiem ale to moja subiektywna opinia. Lepiej poszukaj czegoś od osoby prywatnej lub z forum. Cena też bardzo niska.

 

Widzę że póki co ciężko trafić na uczciwego handlarza, wszyscy kombinują :( Gdyby wymienili co było robione i faktyczny stan pojazdu to można by się zastanawiać, a tak byle nabić kogoś w butelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest prawie zawsze odpowiednia do stanu samochodu, zwłaszcza w przypadku tych niskich. Więc nie spodziewałbym się cudów po BMW za 11k z komisu. Moim zdaniem w takiej cenie można poszukać zadbanej e36, chociaż nawet one chodzą po 15-16k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że samochody od handlarzy lepiej omijać szerokim łukiem ale to moja subiektywna opinia. Lepiej poszukaj czegoś od osoby prywatnej

Nie do końca się z tym zgodzę ! Sam jestem "handlarzem" i zapraszam do siebie ,zobaczysz jakie można auto kupić w komisie!

Osobiście zdarza mi się kupować od osób prywatnych i naprawdę ciężko kupić coś sensownego a sprzedawcy ściemniają lepiej niż niektórzy komisanci.

Akurat mam 318iA z 2001r. bezwypadkowe,krajowe i z prawdziwym przebiegiem ale nie za 10 tys PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.