Skocz do zawartości

Światła


pleśniawka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu po włączeniu świateł snop światła nie utrzymuje się w jednym poziomie a obniża się i podnosi.Po ustawieniu niższego lub wyższego poziomu światła się stabilizują na jednym poziomie.I żeby było tego mało po około 30 min jazdy z reflektora wydobywa się dźwięk jak przy zajechanym łożysku.Czy może ktoś z Was przerabiał podobny temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze masz ksenony tak? Sprawdz czujnik polozenia samochodu, jest gdzies przy tylnym kole, moze tam cos wariuje.

 

Co do poziomowania po odpaleniu to jest to normalne calkowicie.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz ksenonow to powinienes miec w kabinie przelacznik radełkowy do regulacji wysokosci swiatel. Moze gdzies jest problem na lini przelacznik-reflektor. Jak dzwiek wydobywa sie z reflektora to mozna by rozebrac i zajrzec do niego i zobaczyc ruchome czesci co i jak tam funkcjonuje. Rozebranie nie jest trudne, nie trzeba sciagac zderzaka itp. Lampy w e38 sa w pelni rozbieralne bo przerabialem temat, a mechanik ze mnie zadny wiec poradzisz sobie. Sa opisy w necie jak to rozebrac, fotorelacje z pokazanymi miejscami gdzie znajduja sie sruby.

Gnerelanie kosmiczna sprawa skoro reflektor jest nie ksenonowy, a sam sie probuje poziomowac ... moze cos jest nie tak w tej recznej regulacji, jakies spiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może tak, masz regulację wysokości reflektorów na drewnie koło kierownicy? bo może masz instalację do ksenonów a zwykłe reflektory?

jeśli powinieneś mieć ksenony to masz czujniki poziomowania na przednim i tylnym prawym wahaczu, one odpowiadają za poziomowanie ksenonów (może masz te czujniki i próbują wypoziomować), a jak masz to sprawdź czy są spięte z wahaczem i czy pracują nie są zapieczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

regulacje wysokości światem w kabinie mam ,przy wahaczach nie było nic(ostatnio wymieniałem i na starych też nic nie było,i nie widziałem żadnej instalacji)i żeby było ciekawie (nie wiem czy w każdym modelu) w zderzaku są spryskiwacze reflektorów.

Wyskubie reflektor może silniczek zwariował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.