Skocz do zawartości

e34 problem z licznikami


haras

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zapytanie jaki nr bezpiecznika maja liczniki w e34 silnik m20b20 objawy byly takie ze zaczely sie wylanczac poszczegulne elementy czyli licznik obrotomierz czasem wszystko gaslo ale puzniej po krutkiej chwili wszystko wracalo do normy az tu nagle wsiadam do auta i nie dziala nic prucz kontrolki recznego,abs-u i zapiecia pasow no i podswietlenia i juz sie nie obudzily co to moze byc zegary padly cale :?: czu jakis bezpiecznik tylko gdzie go szukac pod fotelem czy w puszce bezpiecznikow no i pod jakim nr wystepuje opis mam w calym aucie po wlosku i ni czorta z tego nic nie rozumie :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z licznikiem to standart w M20. Najlepiej wymienić na te z cyfrrowym wyświetlaczem. Może spróbować przelutować większe elementy na płytce, ale to raczej doraźna naprawa.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem ona mi juz zjadla 3szt. licznikow jak ja mam 4-y rok jeden z racji wieku i klimatu w ktorym jezdzila sie skonczyl(popekal )od temperatory i teraz druga szt z elektronicznym wyswietlaczem tez sie skonczyl .Ale znalazlem przyczyne szlak trafil licznik a nie nic innego bo go podmienilem na ten stary co byl od poczatku (popekany)w tym aucie z bebenkowym liczydlem kilometrow,PS:tak ze mnie czeka naprawa tego elektronicznego lub zakup"nowego"urzywki :norty: ale mam jeszcze inny temat ale to pewnie nowy temat bym musial załozyć z ogrzewaniem jedna strona grzeje a druga nie :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a jak to wywnioskowac czy on dziala czy nie, nagrzane sa jednakowo jak sprawdzam reka i weze od nagrzewnicy tez jednakowo sie grzeja nawet przepinalem przewody w wtyczce od zaworow i dalej jest tak samo lewa strona ukrop a prawa ziomb :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.