Skocz do zawartości

BMW 645CI 2005 woda na podłodze dywanika za kierowcą help


kordian645ci

Rekomendowane odpowiedzi

A więc panowie problem rozwiązany dzięki waszym podpowiedzią :cool2:

- maska do góry

- zdemontowanie filtra kabinowego oraz plastików

- boczny odpływ od plastiku wyczyszczony

- następnie pod serwem kałuża wody i faktycznie przez wiązke kabli przy większym poziomie wody przelewała się przez przednią ściankę między silnikiem a kabiną do środka

- pod serwem w kałuży jest odpływ który trzeba przepchać ! tak go przechnąłem że razem z gumką wpadł do środka i nawet dobrze bo teraz jest dziura która się nie zapcha napewno i woda odrazu spływa :cool2:

 

Paweł , kordian i sevi który dał mi namiar o tym forum i temacie tu zamieszczonym jeszcze raz wielkie dzięki panowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam! Wracam do tematu, bo nie jestem pewny odnosnie tego nieszczesnego otworu?! Zrobilem wszystko jak ma byc, wyczyscilem wszystko z lisci itp, przepchnalem ten otwor, ale on jest moim zdaniem za wysoko i woda znow mi sie wlala za siedzenie!! Czy oprocz tego otworu (pod servem), ktory idzie w strone nadkola, jest jeszcze jakis na dole???? Bo jak tak patrze, to co z tego ze odplyw jest drozny, skoro jest za wysoko i woda nadal tam stoi?!! Probowalem znalezc cos na samym dole, ale nic tam nie namacalem!! Hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest drugi odplyw!! Jeden ten co pisalem idzie w strone nadkola, a drugi jest pod servem na dole, czarna guma z malym jajowatym otworem, w ktorym bylo pelno piasku, blota itp!! Wyczyszczone wszystko! Czekam na desz!! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.