Skocz do zawartości

BMW E91 320d, WBAVU31020KY53964


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
uu to sprzątli mu spod nosa

Noo zbierał się do tego kupowania jak WFMka bez łańcucha, teraz będziecie mu pomagać kupować pół roku tu na forum bo jemu się nie spieszy, a to pieczątka nie ten kolor, książka podrobiona, przebieg za mały bo Heniek sąsiad to robi dieslem 30tys rocznie, zderzak chyba źle spasowany, inny odcień błotnika, nie dał zdjęcia fotela, za dużo właścicieli no i cena za wysoka, onanizowania ciąg dalszy a tymczasem ludzie kupują, sprzedają i się tak nie pierd...ą :!: :mrgreen: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Niektórzy to by chcieli za 40tys nówkę z salonu dostać, a i to pewnie by nosem kręcił jeden z drugim, że szpary nie równe albo oleju za mało w silniku i z 5 razy by chodził oglądać zanim by kupił (tzn. zanim by mu ktoś sprzed nosa sprzątnął)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wszystkich biorących udział w dyskusji chcę poinformować, że kupiłem samochód. Oto zdjęcie (narazie jedno):

http://fotozrzut.pl/zdjecia/33037f8187.jpg.

Niedługo może więcej w dziale auta forumowiczów. Teraz tak, chcę sobie kupić interfejs, żebym mógł sobie podglądać błędy auta, znalazłem taki na allegro: http://allegro.pl/interfejs-bmw-e39-e46-e60-e90-usb-96-06-inpa-pl-i3546225378.html, czy warto kupić tego typu interfejs?? To moje pierwsze kroki w tym temacie więc pewnie będę sporo szukał, czytał no i oczywiście pytał:) Jakie informacje mogę uzyskać podłączając auto przez ten program, a może jakieś ciekawsze propozycje macie w tym temacie??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.