Skocz do zawartości

Dobra nuta na dlugie trasy ;p


DarekCHW

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie... :) Szkoda tylko, że w klasycznych radiach samochodowych nie można odbierać zagranicznych stacji radiowych. Jeśli słuchasz takiej muzyki, to Planet Rock by Ci się spodobało :)

 

dzieki za info - na pewno niebawem sprawdzę ;) - niebawem bo to w trasie najlepiej słuchać tego, bo jak po mieście się bujam to jednak prawie zawsze bez muzyki żeby się skupić na tym co w okół mnie się dzieje :mrgreen:

 

btw. brakuje mi jednak też starych kaseciaków;) było parę dobrych albumów na tych taśmach teraz ciężko dostępnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie najbardziej odpowiedni na dłuższe trasy jest jazz i coś z lżejszej klasyki (Vivaldi, Debussy, Gershwin). Pink Floyd, Led Zeppelin, the Doors - jak najbardziej, z ostrzejszym graniem to bym uważał. Jeżeli jedziemy kilka(naście) godzin to mocniejsze brzmienie po kilku godzinach dodatkowo męczy. A jak mamy się obudzić to zdecydowanie Trance. Albo postój i kawa ;)
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Francja - tam w ogóle jest muzyka w radiu? a do reszty zwątpiłem jak w maju usłyszałem Last Christmas :shock:

:

 

Fakt, Francja jest specyficzna pod wzgledem muzyki - promuja przede wszystkim swoja. Ale mozna tez posluchac niezlej muzy na trasie - np. rockowa OÜI FM (Paryz i Île-de-France - 102,3 MHz ), Le Mouv’ (tez rock - 92,1), albo spokojniejsza ze starociami - Nostalgie 90,4 FM.

W Niemczech slucham losowo wybranych stacji, ale ciezko mi jest strawic brzmienie jezyka niemieckiego, wiec jak sie pojawia glos prezentera, to przelaczam i szukam dalej ;) W Polsce kiedys podobalo mi sie Antyradio i byla jeszcze jaka stacja nadajaca caly czas polska muze, ale nie pamietam nazwy.... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio WaWa chyba polskie kawałki non stop puszcza

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.