Skocz do zawartości

OSZUST!!!!! BMW 535d E60 WAŁBRZYCH vin CU77996


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

Przestrzegam przed zakupem a tym bardziej wyjazdem po BMW E60 Z WAŁBRZYCHA o numerku vin WBANC91080CU77996 .Pan doskonale opisuje auta ze jest właścicielem od 3 lat posiada auto służbowe wiec to chce sprzedać ogólnie auto nie malowane w bdb stanie technicznym , pan opisuje ze nie szczędził pieniędzy na auto nie stosował żadnych zamienników części tylko i wyłącznie części górnej półki ate ,bosch itd. Oraz także opisuje ze ciężko było znaleść tak ładny doskonały egzemplarz w Polsce wiec po pół roku szukania znalazł w końcu w Niemczech . Takie bajery oraz wiele innych zupełnie błędnych informacji pan udziela telefonicznie , wiec auto zdaje się być dość zadbane ale niestety . Przy ostatniej rozmowie telefonicznej przed wyjazdem po wspaniałe auto prosiłem sprzedającego , tłumaczyłem ze mam daleko (300 km) proszę o szczerość na temat auta, natomiast sprzedający odpowiada ze na pewno nie będzie miał pan się do czego przyczepić , wiec panowie prawda jest taka ,auto jest malowane szpachlowane całe a pan był wielce zdziwiony jak miernik pokazał wartości 400 lub 550 , wręcz twierdził ze się zasmucił i jak to zwykle on na ten temat nic nie wiedział . Co można dodać nie naprawiany tylko dach i tylna klapa reszta wszystko sztuka co można było gołym okiem zauważyć , także serdecznie odradzam to auto na zdjęciach bardzo ładne natomiast rzeczywistość pozostawia wiele do życzenia , środek także w średnim stanie widoczne przetarcia ,przebarwienia skór!!!! Przestrzegam przed wyjazdem szkoda czasu a pan cały czas tylko gra pozorami !!!!! http://allegro.pl/bmw-535d-e60-oryginalny-m-pakiet-i3522225465.html

 

https://lh3.googleusercontent.com/-OOa8CNqEpUk/UiYMNrXAR2I/AAAAAAAAC5I/6k7mc7H1Sac/w913-h554-no/ScreenShot014.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-n1ye4RaulbA/UiYMRF1M1BI/AAAAAAAAC5Q/P7-ZHhOJJRc/w912-h575-no/ScreenShot015.jpg

Edytowane przez Mlody_191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
pan był wielce zdziwiony jak miernik pokazał wartości 400 lub 550 , wręcz twierdził ze się zasmucił i jak to zwykle on na ten temat nic nie wiedział .

dobre :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan był wielce zdziwiony jak miernik pokazał wartości 400 lub 550 , wręcz twierdził ze się zasmucił i jak to zwykle on na ten temat nic nie wiedział

 

Gościu ma auto od 3 lat, a klient przychodzi i w 5 min wie więcej niż właściciel - od razu trzeba było w mordę walić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan był wielce zdziwiony jak miernik pokazał wartości 400 lub 550 , wręcz twierdził ze się zasmucił i jak to zwykle on na ten temat nic nie wiedział

 

Gościu ma auto od 3 lat, a klient przychodzi i w 5 min wie więcej niż właściciel - od razu trzeba było w mordę walić...

 

Akurat nic w tym dziwnego nie widzę. Trzeba wziąć poprawkę, że autor tematu podchodzi bardzo emocjonalnie do sprawy i pewnie trochę wyolbrzymia fakty.

Prawda jest jak zwykle...pośrodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wartości 400-550 nm na mierniku nie wskazują tylko na ponowne lakierowanie, a szpachla zaczyna się od 900 nm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko tyle, że ostatnio kupiłem we Włoszech znajomej e91 320d od pierwszego właściciela z 2008 roku LCI z przebiegiem oryginalnym 44tys !!!

Zapłaciłem 8tys Euro

I też było całe w okół malowane oprócz dachu i tylnej klapy - i co z tego??? Skoro, żaden element nie był odkręcany, spawany i prostowany.

Jej znajomy obleciał jej auto miernikiem i śmiał się co kupiła, ze jest szpachla bo pokazywało 300 :duh: :duh: (ręce opadają)

 

Miernik jest dobry na giełdę w niedziele - oprócz miernika w ręce trzeba mieć wiedze i pojęcie w głowie, swojej lub kogoś kogo się ze sobą zabiera.

Jakby gość wspawał cały przód a resztę wymienił na elementy "pod kolor" to co da miernik????

 

BTW e60 jest aluminiowe tylko do ściany grodziowej i tak jak kolega pisał aluminium się nie klepie i prostuje tylko wymienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
pan był wielce zdziwiony jak miernik pokazał wartości 400 lub 550 , wręcz twierdził ze się zasmucił i jak to zwykle on na ten temat nic nie wiedział

 

Gościu ma auto od 3 lat, a klient przychodzi i w 5 min wie więcej niż właściciel - od razu trzeba było w mordę walić...

 

 

:duh: Jak nie jest jedynym właścicielem od nowości to w sumie nic dziwnego. 90% ludzi kupuje auta oczami i nie latają z miernikiem przez godzinę koło niego zakładając, że ów miernik w ogóle posiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

czujniczek z allegro trzeba kalibrować do amelinium a potem kalibrować do żelastwa.

kalibrowałeś?? (pytam ale wiem że nie)

 

prawilnie przypominam - 500 mikronów to pół milimetra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"akurat nic w tym dziwnego nie widzę. Trzeba wziąć poprawkę, że autor tematu podchodzi bardzo emocjonalnie do sprawy i pewnie trochę wyolbrzymia fakty.

Prawda jest jak zwykle...pośrodku.

 

 

Kolego tak się zastanawiam jak bys przejechał w jedna strone 300 km to żeby zobaczyć auto? czy z nastawieniem uścisnąć ciepłą dłoń sprzedawcy tak dla frajdy :D bo pan wielce zdziwiony był w jaki to stanie ma auto az nie możliwe ze takie wartości a dach i klapa tylko 148 , chodz sam pracuje w hurtowni z częściami motoryzacyjnymi , wiec sory ale pewne pojęcie o samochodach to musiał mieć !! Zakłądałem post po to by ktoś nie został w ten sam sposób wyprostowany , dla mnie to oczywiste a w ręcz przydatne informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniczek z allegro trzeba kalibrować do amelinium a potem kalibrować do żelastwa.

kalibrowałeś?? (pytam ale wiem że nie)

 

prawilnie przypominam - 500 mikronów to pół milimetra

 

No ale amelinium to i tak nie pomalujesz

 

 

Do autora. Jeździłem nawet więcej niż 300 km w jedną stronę....raz nawet nie wysiadłem z auta tylko zawrociłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym dziale jest pytanie o 318i z 2009 roku za 59 tysi , które jest wyśmiewane "taniej nie było?"

 

...tu masz diesla kupionego za 35 tysi ...dopiero byłby kabaret.

To nie 318 jest wyśmiewane lylko założyciel watku, który tydzień wczesniej znalazl 330 z 2007r. Za 28000 :mad2: :mad2:

Poza tym nie 59000 a 52900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To nie 318 jest wyśmiewane lylko założyciel watku, który tydzień wczesniej znalazl 330 z 2007r. Za 28000 :mad2: :mad2:

 

Może jemu się złotówki z euro pomyliły. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.