Skocz do zawartości

Moje najnizsze spalanie 3.0d


habzimierz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiem o czym ma to świadczyć? Jadąc 60km/h równie dobrze można zostawić samochód w garażu i pojechać autobusem. Wtedy dopiero mało spali - a do tego zajedziesz szybciej...

Po drugie, jeśli przejechałeś krótki dystans (jak sądzę poniżej 100 km) to wynik jest obarczony dużym błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma 100km takiej trasy i nie będzie. Nie będzie też takiego spalania na dłuższą metę. Po co podawać spalanie po 3 km równej, płaskiej drogi, jaki to ma sens ? Ja też w automacie przejadę 3 km ze wskazaniem 4,8 l/100km, tylko o czym to świadczy ? O niczym...

 

--

nelson

--

pozdrawiam

nelson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadajac na uwagi - swiadczy to o tym ze 3-litrowy, blisko 260konny silnik jest w stanie w wazacym ok 1800kg samochodzie spalic srednio mniej niz 5l/100 i wg mnie to nie jest byle co.

 

Ta trasa jest sporo dluzsza i jestem pewien ze da sie zrobic taki wynik na dluzszym dystansie

BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórz wynik na 30-50km i będzie :cool2:

Coby nie było mi się nigdy takie cyferki nie wyświetlały :cry2:

 

Mnie frajdę dawało w ostatniej wycieczce jak nie musiałem się śpieszyć i pracowałem nad średnią ale to i tak wychodziły na ecodrivingu zupełnie innne "numerki"...

Dodatkowo świetna sprawa to duży zasięg :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadajac na uwagi - swiadczy to o tym ze 3-litrowy, blisko 260konny silnik jest w stanie w wazacym ok 1800kg samochodzie spalic srednio mniej niz 5l/100 i wg mnie to nie jest byle co.

 

Ta trasa jest sporo dluzsza i jestem pewien ze da sie zrobic taki wynik na dluzszym dystansie

 

 

To jedź po lekkiej pochyłości w dół wtedy po 3 kilometrach spalanie wyjdzie 0 l/100km.

Albo trzeba było po tych 3 kilometrach postać chwile na poboczu - spalanie byś miał na poziomie 20 l/100 po tym odcinku.

 

Informacja jaka podałeś w ogóle nie jest miarodajna i nie świadczy o tym jak oszczędny jest silnik 3 litry w dieslu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.