Skocz do zawartości

navi pro - odtwarzanie plików wideo


thestructor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na przyszłość.

Jeżeli w samochodzie macie CIC to wideo na płytach DVD nie jest jedynym wyjściem.

Możecie dokupić snap in media dla iPhone 4/4S oraz rzeczonego iPhone.

Wszystkie pliki video z iPhone są elegancko odtwarzane na ekranie, sterowanie z kierownicy działa bezbłędnie, a zarządzanie biblioteka przez iTunes jest całkiem wygodne.

 

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

Mając taki snap,mam rozumieć ? że obraz dla przykładu z YouTube mogę też wyświetlić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi po uruchomieniu z miniaturki też przeskakuje Ale nie na pełen ekran lecz tylko na sam środek ekranu a jest miejsce jeszcze po bokach...

W x5 e70 miałem opcje w menu zrobienia tzw pełnego ekranu a tu nie ma.czegos takiego w opcjach ?

Natomiast jak wasze płytę DVD to opcje powiększenia są.

Czy tylko.przy płycie są te opcje kąt powiększenie itp a przy USB tego nie ma?

A może format nagrania ?

 

Edit: format 1280/480 I z USB jest pełen ekran.

Edytowane przez ignac

IMPORT CZĘŚCI DO KIA I HYUNDAI CZĘŚCI NOWE ORYGINALNE ORAZ ZAMIENNIKI


KONTAKT ignacignac@poczta.fm

GG 22098562

kom 502100017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tak na przyszłość.

Jeżeli w samochodzie macie CIC to wideo na płytach DVD nie jest jedynym wyjściem.

Możecie dokupić snap in media dla iPhone 4/4S oraz rzeczonego iPhone.

Wszystkie pliki video z iPhone są elegancko odtwarzane na ekranie, sterowanie z kierownicy działa bezbłędnie, a zarządzanie biblioteka przez iTunes jest całkiem wygodne.

 

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

Mając taki snap,mam rozumieć ? że obraz dla przykładu z YouTube mogę też wyświetlić ?

 

Możesz wyświetlić wszystko co masz na ekranie iPhone.

Dla iPhone 4 ostatnia oficjalna aplikacja YouTube już nie działa od jakiegoś czasu. Google wyłączył wsparcie dla starego API.

Na szczęście na iPhone 4 i od niedawna 4S da się zrobić jailbreak a to oznacza, ze np. ProTube działa bez kłopotu.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

odswierze temat

Co prawda mam e60 ale z CICem i w podlokietniku snap in media dla iPhone 4/4S


Jak rozumie, moge kupic taki telefon tak zeby sluzyl on jako dodatkowe zródlo filmow i muzyki ?


Wrzuce teledyski z kompa na telefon a potem telefon do auta i na CIC bede miał mozliwosc ogladania, przegladania filmow z iphona ?

Działa to dobrze czy trzeba cos sie nakabinowac ?


Czy ta opcja w e60 nie dziala i nie ma sensu kabinowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Nie bede zakładał nowego tematu zeby nie zaśmiecać.... Czy ktoś podpowie jak powiększyć obraz odtwarzanego filmu lub teledysku na navi Professional BMW F31 2014r. Po tym jak przejdzie z miniaturki do "pełnego" ekranu i tak obraz jest wyposrodkowany w mniejszym oknie... nigdzie nie widze opcji zmiany rozdzielczosci czy cos w tym rodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.