Skocz do zawartości

Parujące xenony e46


Rekomendowane odpowiedzi

Ja walczyłemz parującymi xenonami w e46 nawet nowe uszczelki z ASO kupowałem i zawsze i tak parowały po myciu,czy to zimą.Po prostu lekko odchylałem dekielki od obudowy i po problemie.

 

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Ja miałem jak źle poskładałem klosz, po poprawieniu mogłem nawet lać z karchera prosto w lampę i nie było problemu. W lecie wymieniłem uszczelki i różnica pomiędzy starymi, a nowymi to była przepaść, nowa guma miała jakieś 1/3 więcej objętości niż zbita stara uszczelka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tak tylko zastanawiam sie czy to poprostu klosz od środka nie jest porysowany , bo takie coś odrazu pojawia się po uruchomienie świateł. Co do uszczelek to można kupic je gdzieś oprócz ASO BMW ? Bo troszke ich cena podskoczyłą ? Pytam dlatego,gdyż będąc w jednym motoryzacyjnym stwierdzili że to można kupic w komplecie z całą lampa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Podłącze się pod temat..zakupiłem wczoraj nowe klosze depo do mojej 318 i klosze przyszły takimi piankowymi uszczelkami(uszczelki osobno)

 

zamontowałem klosze pierw ze starymi uszczelkami.Włączyłem Xenon wszystko fajnie ale po 20 minutach jazdy wychodzę z auta a tutaj zonk,dolny cały pas lampy zaparowany.Postanowiłem zmienić uszczelki na te dołączone w zestawie.. to samo tylko trochę mniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

podłącze się pod temat... coś jest nie halo...jak nie pada cisza spokój.... zero parowania...wystarczy tylko spryskiwacze reflektorów uruchomic i za chwilę zachodzą parą :mad2: odpiąłem kierunkowskaz... i tak od picu dociskam klosz a tutaj z uszczelki na boku woda wychodzi :mad2: jakim cudem skoro...uszczelka w 110% dobrze założona...a klosz to druga osoba musiała pomagać by zapiąc go...więc dociskać musi bardzo... do tego są nowe uszczelki lamp+sylikon bezbarwny... tylko co dziwne...klosz nie zakrywa całej uszczelki...tak jest w każdej lampie... wystarczy popatrzyć to klosz dociska połowę uszczelki...a mniejsza połowa jest widoczona... i do niej dochodzi woda...przesiąka...i paruje...ale jakim cudem...

 

jutro to ostatni raz będę rozbierał i robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.