Skocz do zawartości

Zamek drzwi E46 Coupe


Maniek_87

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli klamka drzwi uchyla się na wprost przy otwieraniu to masz przed lift. Natomiast jeżeli klamka drzwi uchyla się do góry przy otwieraniu to zamek jest już do wersji poem lifcie . Na 90 % masz przed liftem em. Łatwo sprawdzisz

Ostatnio przerabialem to w swojej e46 328ci zamek pasuje od angola . Tzn trzeba przełożyć sam plastikowy moduł bo to on sie zepsuł . Czynność mało skomplikowana a można zaoszczedzic .

Jeżeli będziesz sam wymieniał to moge napisać co i jak bo przy tej wymianie trzeba szybę wyjąć . Ale to przy odrobinie ostrożności da się zrobić bez problemu

Acha i jeszcze jedno zamek drzwi różni się tym od przed liftowego że mechanizmy w które wchodzi klamka są przystosowane tak by otwierała się ona do góry. Sam moduł jest niezmieniony i łatwo go przelozysz do swojego zamka

Pozdro

Edytowane przez rychu_1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W realoem pod "Otwieranie drzwi przednich (do 09/00)" pokazuje - Nie znaleziono części pasujących do Twojego samochodu.

Za to w drugim obrazku pokazuje "Otw. drzwi uchwyt obrotowy p. (od 09/00)" i wyskakują nr części.

Nr. zamka 51217011247.

Więc wychodzi że mam po lifcie zamek, z tego co pamiętaj to jest właśnie otwierany idąc do góry. Aktualnie jestem na wakacjach i w wolnej chwili szukam części.

rychu_1990 mógłbyś mi opisać co i jak dokładnie apropo wymiany samego modułu z angola?? Który mam ew kupić prawy czy lewy ang??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.