Skocz do zawartości

E36 2.0 M50 swap M50 B25 z E34 pare pytań! Pilne :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

A więc mam E36 z M50 B20 ori, kupione za śmieszny pieniądz, jako że się sprzęgło ślizga, postanowiłem że wsadze m50 b25 żeby mieć coś pod nogą prosze nie pisać ze bezsens i żebym pchał się w M52 jako że mam bmw z 91 roku i nie chce mi sie kombinować z wiązką pod EWS

 

Mam do kupienia M50 B25 z sekwencją od E34 wiązka skrzynia osprzęt etc.

 

dodam że oba non vanos Bosh

 

Z tego co się oczytałem:

 

skrzynia nie pasuje ale moja siada, mam nadzieje ze sprzęgło jest to samo?? ( prosiłbym darować sobie wypowiedzi o małej głowie, wale i półosiach bo wiem ze są troche za słabe ale na początek wystarczą )

 

miska od 2litrówki pasuje do 2.5 i moge ją przełożyć ze smogiem do b25

 

wiązka? jak to z nią jest? czy jest dużo kombinacji czy pchać wiązke od mojego 2.0 która podobno tez pasuje wolałbym tą z e34 ze wzgledu na podpiętą pod nią sekwencje.

jak by ktos mógł nakierowac na stosowny temat w razie czego jesli chodzi o przepinke pinów?

 

i ostatnia dziwna rzecz którą wyczytałem, to że blok od e34 ma inaczej usytuowane łapy i nie siądzie mi do e36 ? ile w tym prawdy?? bo domyslam sie że łapy z mojego b20 musiałbym dać i dałoby rade ?

 

czy jeszcze coś może mnei zaskoczyć podczas takowego swapa ?

 

Z Góry BARDZO dziękuje za odpowiedzi w temacie! bo musze dać jak najszybciej znać czy biore silnik a jeśli nie warto to będe musiał szukać czegoś z e36 żeby nie było kombinacji.

 

 

Pozdrawiam Damian ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

robiłem 2 miesiace temu to samo tylko silnik igła z niemiec...

łapy nie pasują musisz miec z e36 poduszki niby pasują ale lepsze są w e36, wiazka u mnie pasuje ale przekaźniki od pompy itp. są po stronie kompa i za jakis czas musze zmienic wiązkę, skrzynia z 2.0 pasuje misa też, i kolektory wydechowe musisz miec z e36 bo w e34 jeden z nich ma inny kont i nawet sie nie da łapy przykręcic na 4 śruby, Jak co to pytaj pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jak masz m50b20 to wyciągasz komplet z wiązka przecież, i tak samo wyjmiesz komplet z e34 bo kto wyciąga bez wiązki silnik, a tam raptem jedna kupka kabli do kompa i do budy, pewnie trzeba będzie z 2 czy 5 pinów zamienic choc moze niekoniecznie, to samo skrzynia, a tak nawiasem z m50 pasuje do m50 skrzynia zawsze :) i do m52 i do s50 nawet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.