Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!! :D Prosze o rozkodowanie vinu. Co myślicie o tym bmw? Cena ustalona na 41500. Jutro chce ją zobaczyć , blisko nie mam. W serwisie dowiedzialem sie ze błotnik był malowany, ale coś bardzo drobnego.Ostatni wpis pochodzi z 2011 roku -przebieg 99000.... póżniej juz nic o niej nie ma

http://allegro.pl/bmw-325i-aut-krajowy-i3352918861.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Numer podwozia WBAVB11095KT58419

Kod typu VB11

Typ 325I OL (EUR)

Typoszereg E E90 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik N52

Pojemność skokowa 2.50

Moc 160

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor SPARKLING GRAPHITE METALLIC (A22)

Tapicerka LEDER DAKOTA/BEIGE (LCB4)

Data prod. 2005-01-11

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S470A KINDERSITZBEFESTIGUNG ISOFIX System Isofix

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S4ABA EDELHOLZAUSFUEHRUNG NUSSBAUM WURZEL Wer. dr. szlach. korzeń drzewa orzech.

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. Regulacja prędkości z funkcją hamowania

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S663A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional

S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

S694A CD-WECHSLER VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S993A MODELLJAHRESCODE Kod dla roku modelu w numerze FG

S999A AUFTRAGSSTEUERUNG HEA Zarządzanie zleceniami HEA

S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt.

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S2BFA LM RAEDER DOPPELSPEICHE 154 Obr. BMW, st. le. podw. spr. 154

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S497A MITTELARMLEHNE IM FOND Podłokietnik środkowy na kanapie

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pewnie chodzi o lewy błotnik bo nawet na fotkach widać ze jego mocowanie jakoś mocno sfatygowane.

Chodzi o błotnik prawy, lewy to strona kierowcy a ten jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie wiem ktora strona, ale drzwi i blotnik byly malowane bo ktos porysowal. Przebieg ok. 135000. Ost. serwis

(koniec 2012) byl robiony u pana- Krzysztof Seweryn. Ponoc na forum jest.Znacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Juz nie wiem ktora strona, ale drzwi i blotnik byly malowane bo ktos porysowal. Przebieg ok. 135000. Ost. serwis

(koniec 2012) byl robiony u pana- Krzysztof Seweryn. Ponoc na forum jest.Znacie?

 

Na forum udziela sie adam kunc z raszyna ale jego nie polecam ! Krzysztof Seweryn zaś, to spec jakich mało, jezeli on sie nim opiekował to stan techniczny może być ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 tysiące za golasa w życiu! może stan techniczny ok ale daje 2 tygodnie kiedy bęndziesz płakał za jakąś kolwiek techniką w tym aucie sorry al dawać prawie 45 tyś za auto 8 letnie które ma wyposażenie golfa 2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
44 tysiące za golasa w życiu! może stan techniczny ok ale daje 2 tygodnie kiedy bęndziesz płakał za jakąś kolwiek techniką w tym aucie sorry al dawać prawie 45 tyś za auto 8 letnie które ma wyposażenie golfa 2.

Racja! Lepiej kupić tak jak Ty wymęczoną kalapitę i później szukać foteli z 2008r na wymiankę albo same pokrowce :mrgreen: naprawiać klimę , szukać czujników itd... Rozumiem że twoja e90 nie ma wyposażenia golfa2 bo ma navi w korytku na środku deski i to jest ta technika która tak cię fascynuje tygodniami? Można i tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku jak ja ci prześle fotele to nawet takich w chałupie nie masz czujnik temperatury no faktycznie wielkie rzeczy wymiana za 100 zł i wszystko jest ok a jak byś miał troche pojęcia to klima temu nie działa ponieważ właśnie czujnik był zepsuty a i jak byś umiał czytać to z pokrowacami to pisałem z ciekawości bo mnie to zastanawiało bo po prostu podoba mi się skura chciał być mieć takie e90 człowieku chciał być uwirz.PS: fachowiec widać skąd się bierze stereotyp wieśniak z bmw idealny przykład pokazałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320si chcialbys miec skure uwirz :duh: polecam slownik ortograficzny

 

Kolego wybacz ale 320si jest chyba ostatnia osoba na tym forum, ktorej mozna zarzucac brak wiedzy i fachowosci. Obejrzyj jego auta i pomysl.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no auto jest ustalane za 41500, nie wiem wlasnie czy to jest dobra cena. ?????PS. Blotnik - niewielkie obtarcie,

drzwi - rysa jak po wandalu. zdjecia mam, naprawiane w aso. Koledzy nie kloccie sie, zlosc pieknosci szkodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Witam

Sam od dłuższego czasu szukam e90, oglądałem 2 miesiące temu 325i 2006r, cenę mieliśmy ustaloną na 40 000pln (ale przez zamieszanie w papierach jej nie wziąłem) i tamten to był golas, bez skóry, bez xenonów... w sumie tylko dlatego że była w idealnym stanie no i silnik 218KM dlatego chciałem ją brać.

Tutaj uważam, jeśli auto jest faktycznie bezwypadkowe z polskiego salonu to jest warte 41500 (i jeszcze jak ma dwa komplety kół). Gdyby automat mi odpowiadał to sam bym się nią zainteresował. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no auto jest ustalane za 41500, nie wiem wlasnie czy to jest dobra cena. ?????PS. Blotnik - niewielkie obtarcie,

drzwi - rysa jak po wandalu. zdjecia mam, naprawiane w aso. Koledzy nie kloccie sie, zlosc pieknosci szkodzi :P

 

Facet powinien być brzydki....

 

 

A co do wyposażenia...im mniej tym mniej wizyt u mechanika. Najważniejszy jest silnik reszta ...to dodatki dla dziewczynek.

Samochód wygląda bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jeśli prawy przedni błotnik był w ASO "naprawiany" to trochę słabo :( .

 

Siedząc przed komputerem dużo nie zdziałasz ............ wybierz się na wycieczkę, weź autko na jakiś przegląd przed-zakupowy itd., i wtedy odnieś się do proponowanej ceny ......... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
człowieku jak ja ci prześle fotele to nawet takich w chałupie nie masz czujnik temperatury no faktycznie wielkie rzeczy wymiana za 100 zł i wszystko jest ok a jak byś miał troche pojęcia to klima temu nie działa ponieważ właśnie czujnik był zepsuty a i jak byś umiał czytać to z pokrowacami to pisałem z ciekawości bo mnie to zastanawiało bo po prostu podoba mi się skura chciał być mieć takie e90 człowieku chciał być uwirz.PS: fachowiec widać skąd się bierze stereotyp wieśniak z bmw idealny przykład pokazałeś.

He he lubię prostować takich glutów jak Ty, albo jesteś przemęczony nauką na koniec roku szkolnego w co oczywiście wątpię :mrgreen: albo napiłeś się ciepłego piwa i niepotrzebnie wszedłeś na to forum ze swymi mądrościami, zrób stąd wypad albo przejdź na priv rozwinąć naszą znajomość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku jak ja ci prześle fotele to nawet takich w chałupie nie masz czujnik temperatury no faktycznie wielkie rzeczy wymiana za 100 zł i wszystko jest ok a jak byś miał troche pojęcia to klima temu nie działa ponieważ właśnie czujnik był zepsuty a i jak byś umiał czytać to z pokrowacami to pisałem z ciekawości bo mnie to zastanawiało bo po prostu podoba mi się skura chciał być mieć takie e90 człowieku chciał być uwirz.PS: fachowiec widać skąd się bierze stereotyp wieśniak z bmw idealny przykład pokazałeś.

He he lubię prostować takich glutów jak Ty, albo jesteś przemęczony nauką na koniec roku szkolnego w co oczywiście wątpię :mrgreen: albo napiłeś się ciepłego piwa i niepotrzebnie wszedłeś na to forum ze swymi mądrościami, zrób stąd wypad albo przejdź na priv rozwinąć naszą znajomość :D

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Niesmacznie się tutaj zrobiło, myślę że to nie miejsce na wyzywanie kogoś od "wieśniaka", szczególnie bezzasadnie.

"tomasztolala" spójrz na ilość postów swoich i kolegi 320SI, chociażby dlatego należy mu się większy szacunek....

Dla mnie wieśniakiem jest ten, który tylko w ten sposób potrafi się zwracać do drugiej osoby.... bez użycia sensownych argumentów w rozmowie.

Ale wracając do tematu i jak kolego lechum4 byłeś oglądać? Kupiona w garażu już stoi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedział wiejski kmiot jezdzacy zajechanym parchem, który w jednym zdaniu robi wiecej błedów niz dzieciak z podstawówki, rence ;-) :mad2:

 

bitch please !!! :D :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320si myślisz że mam czas upokarzać sie na dyskusje z tobą tak jak wspomniałem jesteś idalnym przykładem wieśniaka z bmw.pzd :)

 

 

juz sie upokorzyłeś wystarczająco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320si myślisz że mam czas upokarzać sie na dyskusje z tobą tak jak wspomniałem jesteś idalnym przykładem wieśniaka z bmw.pzd :)

 

Zmień psychologa.

Obrzucanie innych inwektywami i budowa dla siebie tła, żeby podbudować własne ego ...to zła droga.

 

...albo przestań brać to co bierzesz to słaby towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.