Skocz do zawartości

Problem z prądem w E92 335d


balantines

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam duży problem z autem ... Jeśli jest w stanie ktoś logicznie stwierdzić usterkę auta, wysyłam kurierem kratę browara !

Mianowicie ... Auto mi zgasło podczas jazdy ... ( 160 000 km ) , automat czyli się zapowietrzył.. prąd odcięło, nie łapała na key-less , ani z kluczyka odpalania ... Po jakiś 20 minutach zablokowania drogi,

auto nagle ... odzyskało prąd wsiadłem i pojechałem dalej. Niby usterką był nie przepisany akumulator ( nie był wymieniany od kupna - czyli przebieg 67 000 km ) . Nie wiem jakim wyznacznikiem tego gaśnięcia było ustawienie zegara... bo po ustawieniu zegara auto .. zgasło raz. ( głupi przypadek zakładam ? ) .

Po wymianie akumulatora .. w serwisie Wyza Olsztyn ( którego bardzo, ale to bardzo nie polecam ! z przyczyny , nie dolewają oleju do silnika i silnik się zaciera, albo takie duże rabaty dają, że zapominają ich wklepać, po czym się wypierają przecież daliśmy, szukają baranów ) . Auto pojeździło tydzień ... Po czym na autostradzie A2 , Auto zgasło i od razu sie zapaliło podczas jazdy. Potem jak dojechałem do domu ... jeszcze zrobiłem 10 km, ustawiłem zegar ( bo znów sie zresetował ) i teraz zaczyna się cyrk :

w aucie włączył się alarm kiedy chciałem go otworzyć ( niskie napięcie akumulatora niby ), po czym koniec, tak jakby auto nie miało prądu, ani włączył, ani zamknąć z kluczyka... po 2 godzinach w aucie zapaliło się światło, kluczyk zaczął działać, zapaliło bez problemu. Zegary oczywiśscie sie zresetowały.

Potem miałem jeszcze raz takową sytuacje , tylko że jak go zgasiłem po trasie, to się włączył alarm, była to godzina przed 20 . Zero prądu, nic nie reagowało na polecenia, przyjechał kierowca z Night Drivers z klemami, i przy akumulatorze nawet iskry nie szły ... Punkt 01:00 w aucie wszystko się zapaliło, auto odpaliłem ..

Do dzisiaj bez szwanku ... Any ideas ?

Kłopotliwa trochę przypadłość...

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.