Skocz do zawartości

Ograniczenie predkosci maksymalnej do 180 km/h w 335i e92


lucabudal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Wlasnie kupilem 2007 335i E92 N54. Nie ma idrive.

Samochod ma blokade na 180 kmh, jak ja sciagnac?

Moglibyscie mi powiedziec jak poslugiwac sie menu, tym, ktore steruje sie z kierownicy, jak i tym, ktore ma radio professional?

Chcialbym rowniez wiedziec co ciekawego mozna ustawic, na przyklad automatyczne skladanie lusterek z pilota lub po zamknieciu samochodu, swiatla jak dlugo maja byc zapalone, itp.

Rowniez chcialbym wiedziec do czego sluzy modul telefonu, ktory jest w podlokietniku. Mozna podlaczyc tam iphone'a?

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez lucabudal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od instrukcji, bo na większość pytań jest tam odpowiedź:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=138027

 

Pozdrawiam

 

Nie dziala mi z telefonu, a instrukcje przeczytalem.

Wciaz nie wiem gdzie ustawic jedna rzecz, otoz, samochod przyspiesza do 180 kmh i dalej nie chce juz isc. Dlaczego tak sie dzieje?

I druga sprawa z szyberdachem. Jak go zamknac, bo sie nie domyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie chcę Cię straszyć kolego ale ja bym nie kupił 335i które nie jedzie więcej niż 180km/h.

Jedź nim na dobry przegląd, podłącz pod komputer. W ostatniej kolejności na hamownie.

ja pierwsze słyszę aby dało się ograniczać prędkość maksymalną z menu auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A samochód może z usa? jeśli tak to wszystko możliwe. Ja miałem na 200 km/h blokadę

I jak ja sciagnales?

Samochod przed kupnem byl sprawdzony, stan pojazdu auta pokazuje OK na wyswietlaczu, przyspiesza dobrze, wszystko dziala, lecz przy 180 kmh zachowuje sie jak przy 250 kmh przy blokadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Check OK. Generalnie o niczym nie swiadczy. Mozesz miec woda zamiast oleju i nie wyskoczy blad. Ale wierze ci ze auto jest sprawdzone i zachowuje sie jak powinno wiec widocznie ktos przed toba postanowil zalozyc mu kaganiec. Napewno nie pozbedziesz sie go w normalnym menu tylko musisz podjechac do kogos kto co to wykoduje. Na forum jest kilka takich osob. Spruboj napisac do kolegi prmax np.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Check OK. Generalnie o niczym nie swiadczy. Mozesz miec woda zamiast oleju i nie wyskoczy blad. Ale wierze ci ze auto jest sprawdzone i zachowuje sie jak powinno wiec widocznie ktos przed toba postanowil zalozyc mu kaganiec. Napewno nie pozbedziesz sie go w normalnym menu tylko musisz podjechac do kogos kto co to wykoduje. Na forum jest kilka takich osob. Spruboj napisac do kolegi prmax np.

No nie wiem czy zalozyli, bo srednie spalanie, ktore sprawdzilem jest 20 litrow. A ja jadac po miescie a pozniej w trasie 180 kmh, bo dalej nie chcial isc spalil okolo 14 litrow.

A teraz nawet gdy ma bms downpipes, jb4 i pare innych rzeczy i okolo 430 koni dalej 180 km/h to predkosc maksymalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.