Skocz do zawartości

BMW e60 550i WBANB5109OCN21774


Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądałem to auto wtedy. Pamiętam, że sprzedający mówił, że było całe malowane, ale nie pamiętam dlaczego. Wtedy stało w Łukowie ale nie w komisie, nie wiem czy ten sprzedający to handlarz.

Z tego co pamiętam to miałem wrażenie, że za słabo się zbiera. Nie jestem pewny, ale chyba podłączyłem wtedy inpe i był jakiś błąd cewki czy czegoś takiego. Jak będę w domu to sprawdzę czy nie mam gdzieś tego zapisanego na komputerze. Wtedy cena była raczej atrakcyjna, teraz chyba zresztą też (Już nie śledzę ogłoszeń)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja oglądałem to auto wtedy. Pamiętam, że sprzedający mówił, że było całe malowane, ale nie pamiętam dlaczego. Wtedy stało w Łukowie ale nie w komisie, nie wiem czy ten sprzedający to handlarz.

Z tego co pamiętam to miałem wrażenie, że za słabo się zbiera. Nie jestem pewny, ale chyba podłączyłem wtedy inpe i był jakiś błąd cewki czy czegoś takiego. Jak będę w domu to sprawdzę czy nie mam gdzieś tego zapisanego na komputerze. Wtedy cena była raczej atrakcyjna, teraz chyba zresztą też (Już nie śledzę ogłoszeń)

 

Dla mnie lajkonika 550i to straszna krowa jest. Myślałem, że 370 koni to głowę urywa , a to emerycka fura jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam mi się takie 550i podoba, byłem nawet zaskoczony przy pierwszej jeździe, że wcale nie była taka krowiasta. Mimo, że auto jest dosyć szybkie, to jednak trochę odcina od zewnątrz i odczucia nie oddają przyspieszenia.Ostatecznie skończyłem z 335i, moc teraz mam zbliżoną i pewnie mimo, że podobnie przyspieszają to jednak czuć to dużo mocniej. A tak w ogóle to najlepsze byłoby 650i ;)

A wracając do tematu, jeśli dobrze sprawdziłem, to wtedy na inpie wyskoczył mi błąd czujnika położenia wałka rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I znowu jest na allegro

http://allegro.pl/bmw-550i-rej-pl-ks-serv-oryg-przeb-51-000km-i5585355801.html

 

Też mnie to autko zaciekawiło ale skoro było w Łukowie w 2013, potem mamy aukcję tez z Łukowa z czerwca 2015 a teraz od lipca gość z Legionowa nie może go sprzedać? Na dodatek chce 13tys więcej niż pierwotnie ten z Łukowa.

 

To chyba jakaś podejrzana sprawa. Kupił w czerwcu i po miesiącu sprzedaje. Chyba, że pomyślał, że w Warszawie sprzeda drożej i kupił go tylko na handel.

 

No i cały czas twierdzi, że bezwypadkowe a jak ktoś napisał całe było malowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.