Skocz do zawartości

[320D] Drżenie sprzęgła.


Przem777

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dziś przymusową kąpiel na trasie AK w Wawie. Wesoło było :norty: , do tego jak się okazało zdążyłem przed naprawdę wysoką wodą. Jednak po wyjeździe, zauważyłem że pedał sprzęgła drży podczas wciskania. Maksymalnie wciśnięty i zwolniony jest OK, ale od połowy wciskania delikatnie wibruje. Brak wpływu na zmianę biegów, na rozłączanie napędu także. Dwumasa wymieniona całkiem niedawno (około 10kkm temu)z kompletnym sprzęgłem. Zjawisko to pojawiło się dokładnie po wyjechaniu z tego basenu. Czy mogła woda się dostać do tarczy, a może do dwumasy, a może jeszcze w jakieś inne wrażliwe miejsce? Ewentualnie jakiś syf, którego mam pełno na halogenach i zderzaku, wpadł tam z wodą.
Patrzcie w lusterka, BMW są wszędzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegę:) miałem wczoraj identyczna sytuację tylko że w lubelskim. Chciałem przeskoczyć przez przepływająca wodę przez ulice. Niestety osłoną silnika zakonczla swój żywot i sprzęgło zaczęło odstawiać takie same cyrki jak u Ciebie. A dziś już wszystko wróciło do normy.

JEST TYLKO JEDNA MARKA AUT:)

Rozkoduje VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe smiesznie, ja dzis zaliczylem dokladnie to samo na Wislostradzie. Tez zaczal sie telepac pedal sprzegla i juz przeczytalem troche watkow na ten temat :duh: . Ale widze ze luz. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję kolegom...

OK, dziś może trochę mniej telepie, ale nadal nie jest jak było. Pytanie, co się stało? Jest to ewidentnie efekt zalania, tylko co generuje te drgania??

Patrzcie w lusterka, BMW są wszędzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.