Skocz do zawartości

320 z bebnowym hamulcem


rafgor90

Rekomendowane odpowiedzi

witam, kupiłem e30 z silnikiem m20 b20 na tabliczce znamionowej tęż jest 320 ale jestem zaskoczony obecnością hamulca bębnowego i braku stabilizatora z tyłu, egzemplarz w miarę utrzymany ktoś nawet zadbał o drobne plasticzki i osłonki o których istnieniu nawet nie wszyscy wiedzą, proszę o odpowiedź czy był taki model fabrycznie wypuszczony czy to była koleżeńska podmianka np przed sprzedażą
gdyby FWD było lepsze Bóg nie stworzyłby BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320 byly wypuszczane na waskiej ladze i z bebnami z tylu :) jak sie kupuje to sie oglada synu

kolega e30 waska lampe 323 m20b23 mial na bebnach i waskiej ladze i to bylo ori :)

wiec nie masz co tu zonkow robic, tym bardziej ze w temacie gdzies nizej o tym bylo pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie. Wszystkie wersje bez abs (po za 325i i 318is) miały bębny z tyly. Wszystkie wersje z ABS-em mialy tarcze z tyły i wentylowane tarcze z przodu.

Jeśli chodzi o stabilizator to nie wiem jak to było, ale była to chyba jakaś opcja o której decydował pierwszy kupujący. Na pewno miały go 318is, 325i, 325ix i wszyskie wersje z opcją S704. Jak masz wątpliwości daj VIN do rozkodowania.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje koledzy zwłaszcza dziękuje tacie EvilM4n który uświadomił mnie w temacie zakupu samochodu, pytanie zadałem z czystej ciekawości a e30 kupiłem przy piwie jako nie odpalającą usterką okazał sie brak paliwa, jeśli ktos chce kupić chętni pisać, na życzenie mogę wrzucić tarczówki na tył bo takie posiadam
gdyby FWD było lepsze Bóg nie stworzyłby BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.