Skocz do zawartości

problem z kontrolą trakcji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a jakie są standardowe :?

To ty nie wiesz w jakie wyposażenia wchodził w standard w E38.

Opublikowano

nie :oops:

 

bo np skoro kolega ma na liście dodatkowego wyposażenia ASC ja drugi tego nie ma i ja tez to sam nie wiem co było w standardzie

Opublikowano

skórzana deska

automatyczny rozruch

elektryczne sterowanie kierownicą

spryskiwacze lamp

roleta tylnej szyby

servotronic

steptronic ??

fotele w elektryce

ABS

Nawiew

Może by się coś jeszcze znalazło, po za tym ASC to opcja dodatkowa w E38.

Opublikowano
  • Autor
a orientuje się ktoś może gdzie się dolewa oleju do skrzyni biegów?
Opublikowano
Przez bagnet, wlewasz olej.
Opublikowano
  • Autor
a gdzie ten bagnet jest?
Opublikowano
  • Autor
ale chodzi o dolanie oleju skrzyni biegów a nie silnikowego
Opublikowano
ale chodzi o dolanie oleju skrzyni biegów a nie silnikowego

Pomyłka przepraszam, niestety nie wiem jak tam w E38 jest.

Opublikowano

PS, skopiujcie sobie rozkodowane Viny i pousuwajcie dane samochodu, zdjęcia dowodu rejestracyjnego, lepiej takich rzeczy nie zostawiać na forum,

ja wieczorem też usunę dane o rozkodowanych VIN

 

Dzięki wielkie za rozkodowanie :)

Auto z 12 Grudnia 1995 - i fabrycznie kolorowy GPS z mapą ;) - a mówili że to merc W140 był pierwszy z GPSem w 95' ;)

 

ps. a co się może stać złego jak jak mój vin leży na publicznym forum ?

Opublikowano
Olej się sprawdza na odpalonym silniku przy skrzyni. nie ma żadnego bagnetu itd. W e32 pewnie jest tak samo. Nie ma żadnego bagnetu. Na zgaszonym silniku zawsze poleci olej.
Opublikowano

PS, skopiujcie sobie rozkodowane Viny i pousuwajcie dane samochodu, zdjęcia dowodu rejestracyjnego, lepiej takich rzeczy nie zostawiać na forum,

ja wieczorem też usunę dane o rozkodowanych VIN

 

Dzięki wielkie za rozkodowanie :)

Auto z 12 Grudnia 1995 - i fabrycznie kolorowy GPS z mapą ;) - a mówili że to merc W140 był pierwszy z GPSem w 95' ;)

 

ps. a co się może stać złego jak jak mój vin leży na publicznym forum ?

 

 

Twoja sprawa, nieraz byłem świadkiem pięknej galerii prawie nowych autek na forach samochodowych, a następny post właściciela mówiący że auto zostało skradzione. Po prostu lepiej zachować ostrożność niż ogłaszać się z danymi.

Opublikowano
Ja byłem dziś na komputerze bo pali mi się ASC i ABS i mam błąd czujnika obrotu koła w lewym przednim kole prawdopodobnie mam zaśniedziałe styki powiedział mechanik żeby najpierw to sprawdzić a potem zabierać się za sam czujnik i dlatego też przez ten błąd skrzynia aut. też ma błąd bo pobiera sygnały z kół
Opublikowano
Czujnika prawdopodobnie nie wyciągniesz chociaż nie zawsze tak jest. On się tam od starości i temp zapieka. Styki bez problemu wyczyścić.
Opublikowano
Kapie mi olej napędowy i teraz wiem skąd,przy 6 garze ktoś zaślepił powrót śrubką i gdzieś tamtędy sączy się ropa będę musiał wymienić wężyki powrotne i sprawdzić wtryski

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.