Skocz do zawartości

Panowie, stało się - zakładam LPG do V12


mttj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak zrobiłem przyjechałem z pomysłem tym samym co miał ten gość z linka od pojedynczej instalacji z 2 sterownikami - a połączyć sterowniki to też był ich pierwszy

pomysł. I w temacie cięcia kosztów zeszli do 1 reduktora oraz 1 sterownika - i tu mając nadzieję że jest to v12 multiwtrysk albo full grupa a "niestety" jest to full sekwencja

(najbardziej skomplikowane co może być - np silnik z vel satis/nissan350z ma tylko 3 kabelki - multiwtrysk - elektroniczne dno ;) - tu jest 12..., za to on mechanicznie odstawia

M73 ale do N73 daleeeeko).

 

generalnie jutro zawiozę bo jadę na 2 tyg poza pl - będzie czas robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja większość jego postów czytam z politowaniem bo jego zachowanie jest gorsze od stereotypowego "dresa" te tematy co się stanie jak uderzy w coś, kreski na asfalcie, czy jak go rzuca auto etc.

 

Ale nie jest to powód by kogoś publicznie obrażać. Nawet w regulaminie masz napisane jak go może czytałeś.

 

A po trzecie w v12 gaz normalnie zamontujesz :mrgreen: I musisz się z tym pogodzić. On nie pierwszy co ma gaz, tylko on będzie odłamkiem ludzi niezadowolonych z instalacji.

 

Ja też bym mógł o Tobie napisać kilka obraźliwych słów np. jak kradłeś zdjęcia aut na forum które podlinkowałem. I Cię zdemaskowali. Ale po co obrażać kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszisz mi pogrubiać tekstu bo dobrze widze.

Ta marka BMW, słynie ze stereotypów, najczęściej pada na biedne E36, ludzie potem unikają tej marki, tak samo jak Policia jeżdzisz BMW, to jesteś dilerem. :D

Tak jak napisałem, gazu pewnie nie założy, bo jak pojawi się pewien problem, to nie będzie tak fajnie.

Ale ty też Danielu, rozpisywałeś się że V12 pali jak smok, a wcale tak nie jest, nie jestem z tych co jeżdzi, bez katalizatorów i tankuje lpg do 750i....Polska ;]

Potem dziwić się ile to pali .... i tak ludzie psują imienie marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do v12 strach zalozyc gaz.. jak ktos kupuje v12 to lepiej na benzynie jezdzic.

r6 czy v8 jak ktos dba caly czas, moze zalozyc, i nic nie powinno sie dziac. tylko ze v8 w e38 ma jak pamietam alu blok, a gaz ma wieksze spalanie wiec trzeba uwazac zeby nie przegrzac silnika :) tam tez jest dosc duza temp pracy silnika wiec nie wiem jaki to ma wplyw na to tez.

mysle ze gaz nie jest az taki straszny, kolega ma zwykly w m20b25, wczesniej w m20b23 ktory katowal na gazie ponad 4 lata. silnik padl przy 420+ tys km :)

jak dbasz, to wszystko powinno byc ok, aczkolwiek jak masz gaz, to i na benzynie powinienes pojezdzic, rozgrzac silnik itp.

 

takie moje male zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dbanie na gazie to nie jest dbanie, bo jak ktoś dba o silnik to nie zakłada gazu.

Wiadomo że do V12 gazu się nie zakłada, ale jednak są tacy ludzie, co lubią jeżdzić tanio a prestiżowo :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz gaz, to i na benzynie powinienes pojezdzic, rozgrzac silnik itp.

 

takie moje male zdanie :P

 

Z Twojej wypowiedzi wynika z tego że też myślisz o jakieś starej instalacji. Wszystkie instalacje 4gen przełączają się na LPG po rozgrzaniu na benzynie.

 

Nie musze ci się tlumaczyć :mrgreen:

Wiem, że się nie wytłumaczysz bo ze złodziejstwa ciężko się wybronić o ile to możliwe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile pali V12 to też smiech na sali, panie Danielu :lol:

sprecyzuj.

W dziale ''ile palą wasze bemki''

Ja wpisałem E32 750iA 12L w trasie, 17-20 miasto, to zacząl się smiać a sam pewnie nigdy nie jeżdził V12(haha :mrgreen: ) i pisał bzdury że jak pali 12l to krowy zaczną latać itp, smiech na sali. Ja nie jeżdziłem 2.0 w E39 więc się nie wypowiadam.

Panie Danielu na 1 cylinder żużywa 1,2 L. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi gdzie pisałem coś o krowach :)

 

Nie wierze za bardzo w 12l może i mam rację a może nie. Może przy jeździe 80km/h

BMW e32 750i , silnik V12

23-27 miasto, przy normalnej jeżdzie.

12-15 trasa

:8)

Tu trochę inne wartości pisałeś. Raz tak piszesz raz tak. Tutaj piszesz ze max 20l a na tamtym wątku od 23 w mieście się zaczyna spalanie. To jak to jest? To inna bmw była czy co bo się gubię :mrgreen: Straszne rozbieżności są w Twoich wypowiedziach na różnych forach.

 

No i ja już napisałem teraz Ty o złodziejstwie napisz. Dlaczego kradłeś zdjęcia nawet te co masz na tym forum? I jak to niby wyjaśniłeś w BKP? Bo nie wiem jak kradzież i używania cudzych zdjęć i się nimi posługiwanie można wyjaśnić.

Do tego z innego forum Cie wyrzucili po tym jak udowodniono że masz 16lat i nie posiadasz nawet prawa jazdy. Już wiele tych tematów jest usuniętych z sieci, ale kilka osób z tego forum co są na innych wiedzą o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Norbert na PW piszesz do mnie żebym nie wspominał już o tym co wyczyniałeś na poprzednich forach? Czemu nie chcesz wszystkim się tutaj przyznać o tym że Cię odkryli i ile masz naprawdę lat? :)

 

Mogę jeszcze kilka linków wkleić z Twoich poczynań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw bo zamierzam zadzwonić na ten nr. z ogłoszenia jak się powołam na ciebie i na forum ogólnie to bedzie jakis upust czy też brat nie uznaje takich rzeczy :?: jest na jakimś forum bmw temat z tym autem albo sam autor?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw bo zamierzam zadzwonić na ten nr. z ogłoszenia jak się powołam na ciebie i na forum ogólnie to bedzie jakis upust czy też brat nie uznaje takich rzeczy :?: jest na jakimś forum bmw temat z tym autem albo sam autor?

Mój brat ma to autko już 4 lata w rodzinie, kiedyś na 7er był ale tam już nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarzuć profilem jak możesz ,namawiam własnie znajomą żeby zamiast legenda hondowskiego sprawiła sobie starą beemkę :roll:

Na 7er miał nick ''Mat'' :wink: przedni napęd jest dla dziewczynek jak to powiadają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie ma co z tobą dyskutować, bo jesteś pajac, to co robiłeś na maxbimmer, niezły zament z tym twoim e39 :D

 

Dzięki norbert, że mi powiedziałeś, że mam tam konto bo mi nic o tym nie wiadomo :mrgreen: Aż sprawdziłem i dziś założyłem bo już myślałem, że się podszywasz, ale jednak nie. Cholera widzę, że wiesz lepiej. Pokaż mi gdzie co i jak z tym zamętem chodzi bo brednie wypisujesz jak zwykle.

 

To chyba kolejne Twoje kłamstewko :mrgreen: Każdy widział już co czytał ten temat Twoje wyczyny na poprzednim forum 7er, gdzie Cię wyśmiali i po prostu wywalili. Za darmo bana na konto się nie dostaje. Słabo wyjaśniłeś kradzież :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze za bardzo w 12l może i mam rację a może nie. Może przy jeździe 80km/h

 

troche przesadziles :).. V'ki w 7er na trasie sa bardzo oszczednymi silnikami. zauwaz ze jadac stala predkoscia nie wykorzystujesz calej mocy silnika, przez co 12l na trasie przy ponad 80km/h jest mozliwe, i nie ma wira w baku :mrgreen:

 

co do tej jakiejs kradziezy na priv pogadajcie albo zalozcie nowy watek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile parowników?

 

prawdopodobnie 1 - ale taki co wyciągnie do odcięcia pełną moc (i nie prince)

 

instalka prawdopodobnie stag, jeden sterownik

 

listewki firmy co nie pamiętam

 

 

jadę teraz na 2 tygodnie, wrócę i będzie jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.