Skocz do zawartości

Panowie, stało się - zakładam LPG do V12


mttj

Rekomendowane odpowiedzi

dawaj namiar na sasiada i gazownika

 

 

tak samo na zlocie jak.miales byc i [bAD]

 

 

podjade do niego i zobacze co to za gazownik

 

jak znowu sie wykrecisz to bedzie na 200% wiadomo ze troll bo narazie qiadomo na 100 ;]

 

No to sobie poczekasz... Widać już nie dostaniesz namiaru bo albo nie odpisze rzeczowo, albo w ogóle bo się pali grunt pod nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przeczytałem cały temat i nie podoba mi się to rze śmiejecie się z kolegi norbi_1221... jak Wam Panowie nie wstyd? Cfaniakujecie tylko a wiedzy rzadnej nie macie!

 

Kolego norbi_1221 założyliśmy z kolegą gaz do mojego 3.0d ale nie chce odpalić na gazie... i na ropie też nie pali... dopiero z samostartem odpala :evil: co może być problemem? Daliśmy 3 parowniki i sekwencja z blosem tak jak pisałeś, myślę rze przepłyfka nie padnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah kolega sobie jaja robi naśladując naszego gazownika przecież nawet napisał w jego stajlu z błedami :cool2: Ogólnie ten temat powinno się oznaczyć jako kabaret żeby to sobie poczytać i się pośmiać .I nie brać niczego przypadkiem na poważnie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyba nie pomorze teraz na łodzkim grasuje ale ktoś mu zepsuł sprawe oto link

http://www.bmw-klub-lodz.com.pl/forum/index.php?topic=22371.15

 

Ale wy oczerniacie hłopaka... nic wam nie zrobił a zachowujecie się jak dzieci :mad2: tak czy inaczej myśle rze pomorze mi z moim problemem bo puki co auto stoi bo na samostarcie nie bendzie jeździł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.