Skocz do zawartości

Panowie, stało się - zakładam LPG do V12


mttj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak cie poznam :P

Zobaczysz dużego mięśniaka z łysą głową, i tatuażem na ręku to ja :D

Tylko nie wiem jeszcze czy przyjade, bo mnie możesz nie zastać, dam odpowiedz ci na pw w Poniedziałek, bo w bosch ie to dużo roboty mamy i nie wiem czy się wyrobie, ale zawsze możesz się zarejestrować na BMW KLUB ŁODŻ i wpadać na zloty. :wink:

Ja ide spać, siemanko :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cie poznam :P

Zobaczysz dużego mięśniaka z łysą głową, i tatuażem na ręku to ja :D

Tylko nie wiem jeszcze czy przyjade, bo mnie możesz nie zastać, dam odpowiedz ci na pw w Poniedziałek, bo w bosch ie to dużo roboty mamy i nie wiem czy się wyrobie, ale zawsze możesz się zarejestrować na BMW KLUB ŁODŻ i wpadać na zloty. :wink:

Ja ide spać, siemanko :8)

a no czyli cie nei bedzie ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie wiem tyle ze bmw klub lodz podaje inna godzine i miejsce tego zlotu

Jeżeli chodzi o spoty to tak jak ci mówie pod realem na Jana Pawła przy feuvert, a jakieś zloty typu BMW Mania, lub BMW Warszawa odbywają się w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie wiem tyle ze bmw klub lodz podaje inna godzine i miejsce tego zlotu

Jeżeli chodzi o spoty to tak jak ci mówie pod realem na Jana Pawła przy feuvert, a jakieś zloty typu BMW Mania, lub BMW Warszawa odbywają się w lipcu.

 

 

Spotkanie klubowe

wt., 25 czerwiec, 19:00 – 23:55

Motodrom, Drewnowska 147

Cotygodniowe spotkania naszego Klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jak cie poznam :P

Zobaczysz dużego mięśniaka z łysą głową, i tatuażem na ręku to ja :D

HA HA HA HA

Kurna sory wszystkich za offtop (zresztą cały ten temat to jeden wielki offtop) ale nie wyrabiam już z tego dzieciaka hahahaha

Prędzej uwierzę w " Zobaczysz małego pryszczatego gimnazjalistę w okularach i z aparatem w ręku, podjadę furą marki WIGRY " ? :)

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cie poznam :P

Zobaczysz dużego mięśniaka z łysą głową, i tatuażem na ręku to ja :D

HA HA HA HA

Kurna sory wszystkich za offtop (zresztą cały ten temat to jeden wielki offtop) ale nie wyrabiam już z tego dzieciaka hahahaha

Prędzej uwierzę w " Zobaczysz małego pryszczatego gimnazjalistę w okularach i z aparatem w ręku, podjadę furą marki WIGRY " ? :)

Ja nie wyrabiam, z twojegu nicku i podpisu, niezła wieś :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA HA HA HA

Kurna sory wszystkich za offtop (zresztą cały ten temat to jeden wielki offtop) ale nie wyrabiam już z tego dzieciaka hahahaha

Prędzej uwierzę w " Zobaczysz małego pryszczatego gimnazjalistę w okularach i z aparatem w ręku, podjadę furą marki WIGRY " ? :)

 

Ja nie wyrabiam, z twojegu nicku i podpisu, niezła wieś :roll:

Tam w stodole to muszisz kopsać tą swoją e34 nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie z tego forum śmietnik tak jak i z siebie na wzajem. Uważasz kogoś za idiotę to odpuść odpisywanie, pokaż ze jesteś mądrzejszy. Każdy z was to mega kozak w necie tylko po co i dla kogo. Problemy kompleksy ?? Nikogo nie interesuje wasze przerzucanie się postami. Proponuje zamknąć temat jeśli ktoś jeszcze moderuje ten dział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wróciłem, znalazłem chwilę, podjechałem i pogadałem - i robienie gazu do mojego v12 jest raczej ekonomicznie nieopłacalne :(

przekracza cenę auta...

 

Sam gaz (sekwencja zrealizowana na 1 kompie) się zmieści poniżej 4k pln ale.. mam dość zabytkową resztę silnika - czyli cały

układ zapłonowy to oryginał (oprócz świec i chyba jednej cewki) który generalnie trzeba by wymienić w całości bo ma z.. 18 lat

i niedomagać zacznie na LPG i generalnie już na PB95 na wolnych coś tam gubi.

 

Do wymiany: kabelki - wszystkie, wszystkie świece (to dla pewności), kopułki wszystkie, cewki x2

oba sterowniki Bosch 5.1 są raczej ok.

 

więc nie będzie gazu w V12 raczej - to tak wygląda....

 

Aha opinia po jazdach/testach jest taka że reduktor jeden by raczej nie wyrobił (termicznie przy v-maxach, do odcięcia 1,2 czy

3 spoko) i bardziej 2 trzeba, jeden sterownik wyrobi - będzie ok.

 

opinia2: kupić nowsze auto i wracać

n73 by zagazowali z E65 760 ;) ale już na 2x sterownikach (jeden guzik), albo renault vel satis i wrzucić mapę z infiniti żeby 300koni

z hakiem było (lżejsze auto bo nie 2 tony tylko 1.85)

 

opinia3: bmw e38 v12 jeżdżą bardzo dobrze

 

oj i jeszcze jedno europejczyki tej klasy dalej wyprzedzają koreańców nowszych i tańszych (hyundaii sonata 2013) wciąż

przepaść (ale equus nie miałem nawet na chwilę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest powyżej 10tys. Spokojnie za ok 7k +- Można zakładać.

Auto zresztą ma problemy na PB z układem zapłonowym i właściciel tego już długi czas nie robi to dobrze nie wróży temu pojazdowi. Zresztą pewnie że przewyższa wartość auta. Z tego co pamiętam on za tą e38 chyba nawet 6tys nie zapłacił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, jak ktoś kupuje takie duże samochody, nie zdaje sobie sprawy, ile to będzie palić w mieśćie, zadaje sobie to pytanie.

Potem takie samochody lądują na szrocie, bo poprostu, właściela nie stać na paliwo i naprawy, a nie każdy się godzi na zakup V12.

Chciał tanio za 3-4 tyś i dup.a :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz co w nim jest skomplikowanego. Tyle razy każdy pisał i się pytał ciebie co tam takiego jest a nigdy nie odpisałeś rzeczowo. Jest to bardzo prosta jednostka. Tyle, że duża pojemność i więcej cylindrów, ale to nic skomplikowanego nie jest.. :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ci odpowiadam.

Bardzo ciężko jest co kolwiek w M70 - M73 upchać, przepływomierze są z gorącym drutem, które nie wytrzymują gazu, ponieważ go wypala.

Samo podłączenie jest lada wyzwaniem... ale powiedz Danielu, dlaczego ludzie kupują takie samochody i nie zdają sobie sprawy ile on pali ? Chore nie? Bo ja nie kupiłbym Veyrona, jakby na paliwo stać by mnie nie było, proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.