Skocz do zawartości

NURBURGRING - 18.07.2015


wujekwaldus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 573
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze ,jakiego dola mam ze nie moge jechac w juz w tym roku na Ringa ale w przyszlym roku na 100% chocby sie palilo to pojade.Powodzonka zycze I dobrej zabawy na torze.

Jeszcze jedno, wujekwaldus chciales wiedziec jak sie spisze Ferrari na torze,otoz rewelacja :cool2: swietna trakcja,na rowni bym postawil Porshe 911-a tylko dlatego ze to byl GT3 nie wiem jak by bylo ze zwykla 911-tka ,trzeci Aston-fajna moc I trakcja ale czuc ze ma troche nadwage zwlaszcza na dohamowaniach,no I moze niektozy sie bardzo zdziwia :shock: ale Gallardo ostetni z tej czworki - co prawda moc najwieksza ale ciezko wyczuc to auto,na zakretach jest neutralny (naped na cztery ) ale nie czujesz auta ,za to heble najlepsze .

m3GreenHell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Rozumiem że miejsc w Taxi nie ma :cry2: , no to przeprogramowuje weekend :mad2:

 

Trip Alpy odpada w tym terminie bo tydzień później podobną podróż Alpejską zaliczam z finałem w Rzymie i 5 dniami nad Adriatykiem koło Ancony :D

 

Ale jesień też ma swoje uroki ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, u mnie juz komplet tez w taksowce.

Ok, wiec zostalo mi tylko kupic euro.

Winety mam, hotele mam, taxi mam, zyc nie umierac ;)

 

Do zobaczenia wszystkim ktorzy beda bo juz sam nie wiem kto jedzie a kto nie :D

6 dni

4 tys kilometrow

420 koni pod maska,

bedzie jazda ;)

 

zastanawiam sie tylko czy jechac przez tunel gotharda w szwajcarii czy go ominac tymi kretymi drogami...

tunelem juz raz jechalem.. 40+ stopni w srodku... nic ciekawego... co polecacie? A widoki moga byc niezle:D

 

Czy to w ogole bezpieczne tamtedy jechac?

Moze ktos akurat ze mna bedzie jechal tamtedy skoro i tak jedziemy na alpejskiego tripa... (no, ja przejazdem;P)

 

konkretnie:

https://maps.google.com/maps?saddr=Trasa+2&daddr=A2&hl=pl&sll=46.664411,8.591636&sspn=0.001881,0.00376&geocode=FW9JxwIdqciCAA%3BFVB_ywIdYXWDAA&t=h&mra=prev&z=10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiec zostalo mi tylko kupic euro.

Chcesz to ci przywioze ;)

 

zastanawiam sie tylko czy jechac przez tunel gotharda w szwajcarii czy go ominac tymi kretymi drogami...

tunelem juz raz jechalem.. 40+ stopni w srodku... nic ciekawego... co polecacie? A widoki moga byc niezle:D

Jak tunel juz widziales i nie jest dla ciebie atrakcja, to wybierz sie na okolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to ci przywioze ;)

 

Jak tunel juz widziales i nie jest dla ciebie atrakcja, to wybierz sie na okolo.

 

 

jak masz dostep do tanich euro (bo mi drukarka sie popsula) to pewnie, mozesz przywiesc:D

no mam nadzieje ze uda mi sie wybrac tamtedy, jak nie zapomne nastawic GPS aby mnie odpowiednio pokierowal... :P

sprobuje na jutubie ogarnac jak wyglada tam ta trasa i czy warto jechac... moze ktos nagral juz ;)

 

 

EDIT:

nosz kur*a i to moim kolejnym autem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to ci przywioze ;)

 

Jak tunel juz widziales i nie jest dla ciebie atrakcja, to wybierz sie na okolo.

 

 

jak masz dostep do tanich euro (bo mi drukarka sie popsula) to pewnie, mozesz przywiesc:D

 

Wlasnie kupilem nowa ;) Ale jak cos to moge ci sprzedac w cenie kupna a nie sprzedarzy. http://www.kantor-exchange.pl/ czyli 426 zamiast 428,50. Jak dla ciebie to niech bedzie nawet 425 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, u mnie juz komplet tez w taksowce.

Ok, wiec zostalo mi tylko kupic euro.

Winety mam, hotele mam, taxi mam, zyc nie umierac ;)

 

Do zobaczenia wszystkim ktorzy beda bo juz sam nie wiem kto jedzie a kto nie :D

6 dni

4 tys kilometrow

420 koni pod maska,

bedzie jazda ;)

 

zastanawiam sie tylko czy jechac przez tunel gotharda w szwajcarii czy go ominac tymi kretymi drogami...

tunelem juz raz jechalem.. 40+ stopni w srodku... nic ciekawego... co polecacie? A widoki moga byc niezle:D

 

Czy to w ogole bezpieczne tamtedy jechac?

Moze ktos akurat ze mna bedzie jechal tamtedy skoro i tak jedziemy na alpejskiego tripa... (no, ja przejazdem;P)

 

konkretnie:

https://maps.google.com/maps?saddr=Trasa+2&daddr=A2&hl=pl&sll=46.664411,8.591636&sspn=0.001881,0.00376&geocode=FW9JxwIdqciCAA%3BFVB_ywIdYXWDAA&t=h&mra=prev&z=10

 

 

Kto z Tobą jedzie w Ring-Taxi :?:

Odpuść tunel, nigdzie Ci się nie spieszy, więc jak najbardziej trzeba jechac dookoła i podziwiać widoki :8)

 

Tak wogóle to kto jedzie i gdzie bo też nie bardzo wiem? Na pewno wszyscy na ringa a dalej :?: , kto, jak, gdzie , z kim :?: :?: :?:

Kto jedzie na tripa po Alpach to mam pytanie czy jedziemy do Francji (przełęcz Col du Galibier i L'alpe d'Huez) czy odpuszczamy i z ringa gonimy do Szwajcarii (Grimselpass i Furkapass) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjezdzam w piatek 26.07 o godzinie max 7.00 rano z Warszawy,

Planuje dojechac przed 20.00 na nurburg. (tak naprawde planuje przed 17... ale czeste tankowanie, jedzenie, ewnetualne korki wykluczaja taka mozliwosc:P)

27.07 Damian ma Taksowke chyba o 15.20 ja mam o 15.40 i wsio. Do tego czasu elegancko dostojnie przejade sobie 3-4 okrazenia po petli polnocnej ;)

Po taxi planuje isc w jakies fajne miejsce aby popatrzec jak smigaja na torze, w skrocie planuje odwiedzic "punkty widokowe"

no i tyle, w niedziele bede chcial o max 9 rano wyjechac... no, moze 10.00 - sie zobaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe e to mam lepszy kurs ojro;d

 

Kurde ale sie napatrzylem na ten filmik... przepiekne widoki, wiele miejsc aby sie zatrzymac i zrobic zdjecie...

eh, no pieknie... jeszcze niecale dwa tygodnie ;)

 

uwazajcie tylko na radary,przepisy sie pozmienialy i moga wam nawet samochody pozabierac za znaczne przekroczenia predkosci...

Z gottharda juz macie niedaleko do Verzasca,a tam naprawde warto pojechac.

 

http://www.google.pl/search?q=verzasca&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=53nmUenmLdGf7gbp0oDYDg&ved=0CEQQsAQ&biw=1282&bih=664#facrc=0%3Bverzasca%20bungee&imgrc=_

Skok Bungee z zapory 250 SFr :mrgreen: ,ale jest masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojna glowa, po to jade ponad 2 tys km (z czego spora czesc bez ograniczen) przez niemcy i na tor wyscigowy, aby w szwajcarii czy wloszech spokojnie sobie 120 km/h na tempomaciku sie toczyc ;) Nie stac mnie na mandaty w szwajcarii a ze widoki maja ladne to warto jechac wolniej a chociazby aby na nie popatrzec ;)

 

Skok z bungee fajna sprawa:D ale juz poza planami...

Za rok pewnie jak bede jechal do Ascari (hiszpania) to moze zaplanuje sobie cos wiekszego z przystankami ;)

 

Edit:

Swoja droga duzy bonus dla tych ktorzy beda jezdzic po petli polnocnej.

Tor bedzie czynny juz od godziny 8.00 do godziny 19.00. (w sobote)

 

zgadnijcie o ktorej bede juz przy torze :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi mandatami to też nie ma co przesadzać, ja teraz po Włoszech zrobiłem kupę km i udało mi sie objechać bez problemu (raz wyprzedzałem przekraczając prędkość, a zagapiłem się że za mną jedzie Policja na drodze dwu kierunkowej i nawet mnie nie zatrzymali), a znajomy ostatnio jeździł po przełęczach w Szwajcarii i mówi że też wszyscy go straszyli mandatami a nigdzie nikt nie stał i dało się pogonić.

 

Wiadomo że nie można przesadzać, ale w granicach rozsądku, można się poupajać dźwiękiem silników. :D

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Prawda jest taka że tylku u Nas no i na Słowacji jest polowanie na kierowców. Dalej spoko , no jeszcze w Austrii sporadycznie widziałem za winklem

w miasteczku stojących z radarem bez auta - 50 EUR mandat 79/50 km/h. Ale na lokalnych alpejskich drogach we Włoszech nie spotkałem Panów z lizakami.

Zobaczymy co ten rok przyniesie na Alpejskim wypadzie sierpniowym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... znajomy ostatnio jeździł po przełęczach w Szwajcarii i mówi że też wszyscy go straszyli mandatami a nigdzie nikt nie stał i dało się pogonić.

 

Wiadomo że nie można przesadzać, ale w granicach rozsądku, można się poupajać dźwiękiem silników. :D

...nikt nie stoi :mrgreen: ,a rocznie są tysiące praw jazdy zatrzymanych.

Znajomy moj miał ostatnio taka akcje na autostradzie.(jeździ na polskich tablicach)

Zatrzymano go do kontroli i wygrzebano sprzed kilku lat zdjęcia z radarow.

Łącznie na 1000 CHF.Oprocz tego,przy wymianie prawa jazdy na tutejsze zostanie mu ono zatrzymane na 3 mies.

Ja sam zapłaciłem mandatów tutaj na grubo ponad tysiąca,narazie obyło się bez zatrzymania prawka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Alpach jakie są propozycje?

Na każdej stronie inne miejscówki.

 

 

Na pewno Furkapass i Grimselpass w Szwajcarii, na bank Passo Stelvio we Włoszech i prawdopodobnie Grossglockner Hochalpenstrasse w Austrii.

 

W planie pojawiła się też Francja (przełęcz Col du Galibier) ale nie wiem czy byłby ktoś chętny na jeden dodatkowy dzień.

 

Ogólnie to nie ma sztywnego planu ale pozycje, które podałem wyżej to MUST BE

 

Rufio skusisz się na takiego tripa :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.