Skocz do zawartości

podgrzewanie foteli


arek3234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie napisze w skrócie niedawno kupiłem bmw e36 i sprzątałem w środku kiedy wymontowałem siedzenia okazało się że są podgrzewane a auto nie ma tego w zestawie czyli kabelki ucięte ale chciał bym jednak to zrobić co muszę dokupić do foteli ?:)

 

Postprzez arek3234 » 29 Maj 2013 21:20

Właśnie próbowałem podłączyć dwa kabelki w fotelu pasażera zamiast podrzeć fotel podgrzałem temperaturę krwi gdy coś wybuchło okazało się to coś co było od pasów bezpieczeństwa ktoś wie jak to sie nazywa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kabelki były od zajęcia maty kierowcy lub jeżeli to fotel pasażera to od maty pasażera.Teraz musisz dokupić NAPINACZ pasa bezpieczeństwa.

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli to napinacz szkoda mi autka ale no trudno napsociłem to teraz będę płacił... czyli wychodzi na to ze tylko fotel kierowcy ma podgrzewanie i nie licząc kabli napinacza które są ucięte zostają mi 3 kabelki a jeżeli bym chciał ponownie podłączyć kablami napinacz pasa bezpieczeństwa to gdzie muszę szukać wiązki ponieważ w czasie jazdy ciągle świecą mi się poduszki bezpieczeństwa na desce rozdzielczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nawet jedna mata zostanie przerwana to będzie się wyświetlał błąd poduszek.Już nie pamiętam ale mata połączona jest chyba ze sterownikiem poduszek tak samo jak napinacz.Musisz poszukać-odnaleźdz te same kolory kabli i polutować.Mogły zostać wyrwane a kable ułożone są pod dywanem.

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mata wgl działa, często ludzie tak robią na sprzedaż a potem są problemy z airbagami. Poza tym podgrzewane to osobna opcja, maty służą przede wszystkim do airbaga, w momencie gdy pasażer ma airbaga a ma swoją niesprawną może się on nie otworzyć ponieważ nie będzie wyczuwał że jest pasażer. Tego się to najbardziej tyczyło.

Sprzedam VW Corrado G60.

Kupię do E36: fotel kierowcy alcantara podgrzewany , Listwy progów wewnętrznych Mpakiet do Tour/Sedan,

Lusterka M, klapa tył cosmosschwarz

Sprzedam części od BMW E46 320d Touring.

Mój Turas


http://serwer1385585.home.pl/stefun/data/documents/bmw=20generacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.