Skocz do zawartości

320i Jaka bateria przed a jaka po lifcie do kluczyka


MISIEK-1981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam pytanie odnośnie bateri do kluczyka. Auto mam z 2002 po lifcie ,słyszałem że jest różnica między tym przed liftem,a chciałbym wymienic tą nieszczęsną baterie.Oglądałem na ebayu i widziałem dwa rodzaje ,jedna miała dwie równoległe blaszki lub prostopadłe zależy jak patrzeć ,a druga bateria miała blaszkę po krawędzi i jedną zagiętą .Pytanie, która będzie do mnie pasowała żebym nie musiał lutować?POZDRAWIAM I CZEKAM NA POMOC :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem baterie, przylutowałem i dalej nie działa :( , o co kur... chodzi ,próbowałem zakodować, nie idzie :( , na początku z dwa razy otworzyłem i zamknąłem :D .Zauważyłem że ta dioda pod lusterkiem nie działa :( .Czy ktoś wie czego to może być przyczyna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spać nie mogłem czytałem i czytałem i mam, kluczyk do stacyjki, na pozycje 1 ,ma tylko nam wyświetlic się poduszka [ nie jak ja robiłem że wszystkie kontrolki ] jak znika wyciągamy kluczyk,wciskamy otwieranie i trzymamy a następnie 3 razy zamykanie w odstępach 3sec , dzwi się ryglują i otwierają i działa :lol: mój jedyny kluczyk, może dla tego tak mi zależało :lol: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalna ,ale nie mogłem zakodować.Mniejsza z tym,dzisiaj rano poszedłem żeby sprawdzić moje dzieło i kupa raz zamknie raz nie raz działa raz nie,kiedy nie mogę otworzyć a otworze kluczykiem otwierają się tylko od kierowcy i jak otwieram to alarm się włącza.Nie wiem już co się dzieje ,tak właśnie działał mi przed całkowitym padnięciem,ręce opadaja. :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a moglbyś mi napisać coś więcej na temat tego modółu,ja poczytałem że jest on za bespiecznikami i trzeba zwalic cały schowek od pasażera czy tak?i jeżeli już zrobię to to jak on wygląda nigdy nie widziałem tego modółu a juz na pewno przekaźników pomocy :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jest napisane w instrukcji, naciąć ostrożnie po wskazanych zielonych liniach i otworzyć obudowy. Ja bym naciął tylko 3 linie, a 4tą zostawił pełną dzięki czemu będzie funkcjonować jako przykrywka, którą po przeczyszczeniu styków zamkniesz. Osobiście nie jestem za klejeniem tych obudów klejem. Dzięki zachowaniu nie wyciętych całkowicie przykrywek, będziesz mógł nawet paskiem izolacji szczelnie zabezpieczyć przekaźniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem gdzie ta instrukcja te linki wyżej nie działają ,ale na dzisiaj się poddaje, złożyłem na nowo.Ale teraz będę szybciej rozbierał bo wiem jak, tylko te przekaziki mnie przerażają, ciełem te pokrywki i bałem się o uszkodzenie niby takie proste ale nie jest.Te przekazniki są oblane takim brązowym jakby klejem,pisałeś o tej jednej lini wiem o co chodzi ale te osłony są strasznie sztywne to nie pęknie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.