Skocz do zawartości

BMW E60 530d JAKA MARKA OLEJU????


irys85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy ktoś z was ma może porównianie oleju Valvoline MST syn power 5w30 z Mobilem 5w30 Low Emision Technology.Jeżdzę teraz na Valvioline i wszystko gra,silnik nie zużywa oleju ale wydaje mi się że troszke głośniej chodzi jak inne 530d i właśnie dlatego zastanawiam sie nad wlaniem Mobila.Co o tym sądzicie????? Zawsze w poprzednich samochodach jeżdziłem na Mobilu i było lux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlewam oryginal bmw http://sklep.titanparts.pl/Portals/1/ZelNet_HermesNet/ProductImages/0bmw-5w30-1l%20%20olej%20silnikowy%20bmw%205w30%201l%20quality%20longlife%20org.jpg ale jedyne co jest najwazniejsze to nie wymieniaj oleju zgodnie z zaleceniami producenta i wskazaniami komputera czyli co 30tys km!!!!! ja wymieniam co 10tysi i wszystko gra, 30tys na tym samym oleju to lekka przesada, chyba ze masz w dupie zywotnosc swojego silnika :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.