Skocz do zawartości

E92 dwa 'problemy' ;)


falconer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno nabyłem BMW e92 335i. Mam dwa małe problemy:

 

1) Zauwazyłem ze czasami prawe lusterko dziwnie sie zachowuje i samo zmienia swoje polozenie, ogolnie przestawia sie do gory (nie jestem na 100% pewien ale chyba dzieje sie to po deszczu). Wsiadam do auto a lusterko zamiast byc ustawione normalnie to pokazuje mi niebo :D jak wcisne pamiec fotela i lusterek to czasami cos sie ruszy, ale musze go ustawic manualnie zeby bylo ok.

 

2) Ostatnio po raz pierwszy smignalem ok 240km/h, wlaczyla mi sie przy tej predkosci kontrolka silnika, na ekranie pojawil sie napis 'check engine, power reduced', zwolnilem, jechalem troche z normalna predkoscia i kontrolka znikneła. O co chodzi? :) Jakies rady?

 

Z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mam ten sam problem z lusterkiem kierowcy.. dzieje się to głównie po myciu auta. Podłączony do kompa pokazuje; brak komunikacji z lusterkiem.

ASO zaleca w tym przypadku wymianę lusterka na nowe (oczywiście bo jakby inaczej!) a wystarczy zrobić małe czyszczenie.

Wszystko masz opisane tutaj => http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=177303 dzięki koledze zetro

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeej, czy juz wiadomo skad pojawial sie ten drugi blad? Rowniez posiadam 335i po chipie na ok 360 koni i mam podobny problem. Nie ma zasady kiedy wyskoczy ale bywaja takie momenty ale wtedy zatrzymuje sie restartuje silnik ( wylaczam wlaczam ) i problem znika;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.