Skocz do zawartości

e34 525TD/TDS rozrusznik problem


hms84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam problem z rozrusznikiem, padł nagle, nie dawal wczesniej sygnałow, ze bedzie do wymiany. Doraźnie pukam w niego i za 3,4 razem odpala...

Pytanie mam takie: kupic uzywany czy regenerowac? Uzywke mozna kupic juz za 70-80zl, regeneracja to koszt 150-200zl - tyle mi powiedzial gosc ktory sie tym zajmuje, to drogo czy normalnie?

Poprosze o jakies opinie, bo w poniedzialek chce sie tym zająć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo powiedzial moj mechanik i elektryk ktory ma mi regenerowac rozrusznik. Wczoraj wieczorem w ogole nie moglem uruchomic auta, dzisiaj sie udalo i odstawilem pod warsztat, mozliwe ze jutro wieczorem odbiore juz na chodzie ;)

 

Na jakich czesciach najlepiej regenerowac rozrusznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cenie 180pln w renomowanym warsztacie miałem wymienione szczotki i wirnik + gwarancja na dwa lata więc nie sądzę żeby pchali jakieś shitowate części dając gwarancję. Demontaż i montaż rozrusznika przeprowadzałem sam. W warsztacie to dodatkowe 60pln. Zapytaj o gwarancję - jeżeli dają to rozrusznik przeżyje samochód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebralem auto, rozrusznik zostal zregenerowany - wymienione szczotki i tulejki, zaplacilem 150zl z robocizną - wymontowanie, regeneracja i ponowne zalozenie. Gosc jest taki ze nie da sie z nim targowac:P mogloby byc troche taniej, ale szybko zrobil i najwazniejsze ze auto jest juz sprawne ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanio? to spoko ;)

 

gosc zajmuje sie glownie elektryką i alarmami samochodowymi, ale jak widac robi tez inne rzeczy. Ma warsztat na ul. Rzemieślniczej w Lublinie, w poblizu Tesco. Firma nazywa sie Automax (kiedys chyba Dogalarm). Kto bedzie chcial ten znajdzie bez problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.