Skocz do zawartości

E39 gs74145 Pomoc, opinie, oględziny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy

 

Co powiecie o tym aucie - http://allegro.pl/show_item.php?item=3204999123

 

Troszkę z właścicielem porozmawiałem, auto niestety jeszcze do opłat, zaproponował podłączenie pod kompa i przyjazd z własnym mechanikiem który ma pojęcie o tym aucie itd co mnie troszkę zaskoczyło bo zazwyczaj to ja o tym wspominałem i odrazu były problemu a tu jest na odwrót :) miło by było jakby któryś kolega miał blisko i zgodził się zobaczyć auto, podłączyć pod sprzęt itd oczywiście nie za darmo. Mam również kontakt z kolega Szymonem który już nie raz opisywał auta sprzedających ale do tego auta też ma sporo km. Koledzy a jak z powrotem tym autem bo rozumiem że te tablice z zdjęć to można sobie do bagażnika wsadzić :P czyli pozostaje laweta ? Koledzy może byłby ktoś chętny w pomocy przy oględzinach itd.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do tablic to faktycznie, lewizna. Pozostaje tylko laweta. Oczywiście można sobie skombinować niemieckie tymczasowe i je założyć (mówię oczywiście o legalnym zakupie z ubezpieczeniem).

Co do sprzedawcy to, nie oglądałem auta, ale moją podejrzliwość wzbudziły te tablice ulubione przez handlarzy, i zerknąłem na listę komentarzy tego użytkownika. Okazuje się, że 18 kwietnia kupił sporo rzeczy do renowacji skóry, lakier, bazę kolor itp. Kto wie, może warto byłoby przyjrzeć się przebiegowi? Książka serwisowa bez faktur jest warta tyle, ile papier na jakim ją wydrukowano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do tablic to faktycznie, lewizna. Pozostaje tylko laweta. Oczywiście można sobie skombinować niemieckie tymczasowe i je założyć (mówię oczywiście o legalnym zakupie z ubezpieczeniem).

Co do sprzedawcy to, nie oglądałem auta, ale moją podejrzliwość wzbudziły te tablice ulubione przez handlarzy, i zerknąłem na listę komentarzy tego użytkownika. Okazuje się, że 18 kwietnia kupił sporo rzeczy do renowacji skóry, lakier, bazę kolor itp. Kto wie, może warto byłoby przyjrzeć się przebiegowi? Książka serwisowa bez faktur jest warta tyle, ile papier na jakim ją wydrukowano :)

 

 

dzięki kolego za pomoc, od przebiegu to ja zaczynam sprawdzać, ksiązka serwisowa pasuje z wpisami z aso sprawdziłem, ostatni raz w 2011 grudzień była w aso i przebieg 220 tyś był, auto cały czas serwisowane w aso, no cena nie jest niska, te tablice niestety ale większość osób ma na autach, lepiej to chyba do zdjęć wygląda :lol: skóra widać po fotkach iż jest odnowiona no niestety ale sam rynek tego wymaga żeby auto było czyste, do brudasa mało kto wejdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.