Skocz do zawartości

E24 635 CSI - prośba o opinie przed kupnem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

Jest to mój pierwszy post zarazem prośba o ocenę e24 z której zamiarem kupna się noszę na wespół z kolegą : http://allegro.pl/bmw-633-3.html i jako że sam interesuje się BMW poprosił mnie o pomoc czy warto.

 

Jako że nie miałem do czynienia nigdy z tym modelem , czy możecie napisać jak wygląda dostęp do części, jak awaryjność itd.

 

Planuje zadzwonic do gościa który sprzedaje wyżej wymieniony samochód, jednak może ktoś doda ciekawe uwagi, może ktoś zna auto ? Ile faktycznie może być warte jeżeli silnik jest w porządku ?

 

Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to samo co przy każdym zakupie, rozkoduj vin, sprawdź czy oby na pewno ma po tej stronie kierownicę co wyjechał z fabryki, zapytaj o cenę jaka go interesuje bo te fury w dobrym stanie są drogie. Zapytaj czy ma ori koła do niej a jak nie to dlaczego, a reszta to już musisz ocenić na żywo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.