Skocz do zawartości

Spotkania śląskie


diablesse

Rekomendowane odpowiedzi

Autodrom Sosnowiec 6 stycznia jest czynny, Ikea pusta bo nieczynna (choć na stronie nie ma info), czego chcieć więcej ;-)

Termin jak dla mnie ok ale czy wszystkim odpowiada 6 stycznia?

Jeżeli tak to można jutro zadzwonić do Sosnowca i zarezerwować tor ale pytanie czy wszystkim odpowiada termin 6 stycznia, proszę o info jak to widzicie :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 855
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja niestety nie dam rady 6 stycznia :( , ale jak większości pasuje to organizujcie ,zjawie się na następnym spocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pasuje 06.01.2014, zresztą mnie to pasuje każdy prawie termin :twisted: , ale fajnie jakby frekwencja dopisała i trochę samochodów przyjechało ;) jakby co pamiętajcie o rękawicach na gokarty :nienie: bo zimno w łapki będzie oj zimno :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 6go nie dam rady umówiłem się już wcześniej na wyjazd na narty :D ale będę śledził temat i napewno w jakimś terminie się pojawimy :cool2:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem również jak najbardziej za z tym, że 6 odpada bo idę do pracy. Pomyślcie o innym terminie to nie będzie problemu np 10-11 stycznia. A i pytanko jak co jedziecie ze swoimi lepszymi połówkami(aut nie liczymy :D :D )?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że faktycznie lepiej ustalić taki termin by wszystkim pasowało :)

Co myślicie o terminie 10-11 stycznia?

Myślę że dobrze będzie jak każdy się wypowie jaki termin mu odpowiada i wtedy znajdziemy termin by każdemu odpowiadało :)

Ja wypowiem się jako pierwszy że mi odpowiada każdy termin :D

1. czerwony330d każdy termin możliwy

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę również się dostosuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie wchodziłem na forum, ale jeśli wybierzecie opcje ikea+ sosnowiec 6 stycznia to i ja sie pisze :)

Niestety ale wielu osobom nie odpowiada ten termin dlatego tak jak pisałem wcześniej, proszę o wpisanie daty która zainteresowanym spotem najbardziej odpowiada i w ten sposób ustalimy konkretną datę spotkania :D

1. czerwony330d mi pasuje każdy termin

2. cypisek się dostosuje :D

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak dzieje sie czy jak zwykle ;) bo wyglada ze nic z tego nie bedzie ludzie skupcie sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak dzieje sie czy jak zwykle ;) bo wyglada ze nic z tego nie bedzie ludzie skupcie sie.

Dokładnie :mad2:

Czy są chętni na spota 10-11 stycznia?

Tylko proszę o dopisywanie osób które mają zamiar przyjechać na 100% i według tej listy zweryfikujemy czy jest sens robić tego spota :?

1. czerwony330d

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę o dopisywanie osób które mają zamiar przyjechać na 100% i według tej listy zweryfikujemy czy jest sens robić tego spota :?

1. czerwony330d

2.cypisek21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czerwony330d

2. cypisek21

3. Radq

4.marko0424 (ale przyszły tydzień w ten wek. mam wyjazd )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha znow to samo !!! cyrk !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie problem leży w drogim paliwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, ten tydzień widzę kiepskawo, tak :mad2: ?

 

To Proponuje 17.01.2015 tj. SOBOTA godzina 16-17:00 (do ustalenia) ? Parking IKEA Katowice Sektor B (dolny, do ustalenia)?

Godzina na pogaduchy, papierocha i strojenie głupich min, (podziwianie grubych modów w autku Mariusza :mrgreen: :twisted: )

Po czym wyjazd na gokarty 17-18:00 ? (zabierzcie ciepłe gacie i rękawiczki), samochodów nie pucujcie bo i tak będzie padać.

 

Kto za...... wpisywać się. :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.