Skocz do zawartości

Spotkania śląskie


diablesse

Rekomendowane odpowiedzi

I ja bym może dobił moim wolnossakiem;-) Tylko kiedy ??

 

Szczegółowy termin jeszcze nie ustalony ale ,zobaczymy ile będzie chętnych wtedy dogramy dokładny termin i miejscówkę ,w tym roku to już nie :D ,po nowym roku ustalimy co i jak ,chyba że nawali pół metra śniegu i -10 stopni to przełożymy na później

 

Temat ciągle ciepły także kto chętny to proszę pisać :cool2: jak wszystko będzie oki to można częsciej robic takie spodkania ,zobaczymy jak wyjdzie w "praniu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 855
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do miejsca to proponuję

1. Bielsko-Biała, Sarni stok

2. Gliwice, Europa centralna

3. Katowice, Ikea

Zobaczymy ile osób będzie chciało wpaść ;)

 

Jestem za Katowice Ikea :cool2:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnę tez moim czerwonym trupem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czerwony330d

2. marko0424

3. lts77 x2

4. Vale46

5. pablit

6. Sławomir

7. Jasons

8. Cypisek

Mnie wygodnie pod Ikea ale wszędzie podjadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wreszcie coś się zaczyna dziać na śląsku :cool2:

Oby więcej chętnych się znalazło :D Dla mnie pasuje każda lokalizacja, tylko jak pisałem wcześniej można by połączyć to z zabawą w wyścigach na torze gokartowym :D

W Ikei w Katowicach możemy skoczyć do Sosnowca na tor a w Bielsku też jest w pobliżu tor, oczywiście kto będzie chętny na taki rodzaj rozrywki, możemy oczywiście tor wynająć tylko dla siebie i wtedy będzie naprawdę frajda z takiego spotkania :D :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha jak tyle chłopaków to i moja żona E60 może przyjedzie kiedy działamy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dam rady w trzech króli :( , proponował bym żeby jeszcze uzbierało się więcej chłopaków i ustalić późniejszy termin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak widzicie spotkanie połączone z gokartami? Można ustalić jakiś późniejszy termin, taki by każdemu pasowało i wynająć tor kartingowy na 30 minut 10 gokartów do dyspozycji to koszt 580 złotych więc 58 złotych na 10 osób to nie majątek a można przez pół godziny się nieźle pobawić :wink: Jak to widzicie :?: Znaleźli by się chętni?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uzbieralo się więcej dobry żart ostatnio byłem ja i Sławomir haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak widzicie spotkanie połączone z gokartami? Można ustalić jakiś późniejszy termin, taki by każdemu pasowało i wynająć tor kartingowy na 30 minut 10 gokartów do dyspozycji to koszt 580 złotych więc 58 złotych na 10 osób to nie majątek a można przez pół godziny się nieźle pobawić :wink: Jak to widzicie :?: Znaleźli by się chętni?

 

Jestem jak najbardziej na tak ,gokarty to świetny pomysł :cool2:

 

Termin trochę za krótkie na 3ch Króli, a karty jak najbardziej jestem za tylko czy 30 min to nie zadlugo? Zazwyczaj po 15 min jestem dętka :-(, ale ja się dostosuje.

 

Dokładnie, za bardzo to na wariata takie szybkie terminy

 

Żeby uzbieralo się więcej dobry żart ostatnio byłem ja i Sławomir haha

 

Widzisz kolego to trzeba to zmienić , wcale nie żartowałem juz jest lista na 11 aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalajcie jak chcecie dla mnie wystarczy info 1 dzień do Przodu i jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że we wtorek "trzech króli" będzie wszystko zamknięte, czyli gokart też. Z inicjatywą wyszedł Mario więc proponuję by on i marko czyli pierwszych dwóch z listy zajęli się organizacja. Może niedziela 11.01 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.