Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

Szukając dalej E46 trafiłem na takie oto autko

Rozkodowany VIN

 

Kwestia przebiegu=chyba nie ma co dyskutować ale jak z resztą. Co sądzą wprawne oczy oceniających?

Mam kawałek do Słupska, więc chciałbym się zasięgnąć Waszej opinii, czy opłaca się jechać i oglądać czy też nie.

 

Dzięki i pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra instalacja gazowa, staggi podobno się chwali tyle że więcej plusów słyszałem apropo wersji 300. Takie przebiegi są dla mnie oszukane. Edytowane przez SteFun

Sprzedam VW Corrado G60.

Kupię do E36: fotel kierowcy alcantara podgrzewany , Listwy progów wewnętrznych Mpakiet do Tour/Sedan,

Lusterka M, klapa tył cosmosschwarz

Sprzedam części od BMW E46 320d Touring.

Mój Turas


http://serwer1385585.home.pl/stefun/data/documents/bmw=20generacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu na dzień dobry zakładacie że przebieg jest kręcony :roll: Macie ku temu jakieś dowody? czy tylko mądrości w stylu "takim autem jeździ się tyle i tyle kropka" :roll: Moja ciotka w DE ma takie bmw do jazdy do pracy i na zakupy. Oczywiście tylko wtedy jak pogoda nie pozwala jechać rowerem. Rocznie robi pewnie nie więcej jak 5000km.

Niestety w PL każdy kto mało jeździ (bądź robi krótkie odcinki) jest skazany na zaszufladkowanie jako oszust/krętacz itp przy sprzedaży auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w PL każdy kto mało jeździ (bądź robi krótkie odcinki) jest skazany na zaszufladkowanie jako oszust/krętacz itp przy sprzedaży auta...

zgadza się ale to wynika z faktu, że kręcą liczniki i oszukują. Nie mieszkam na zachodzie tylko właśnie w tym kraju krętaczy, więc nie wiem jak tam jest ale śmiem twierdzić, że w Niemczech (lub w Danii, w sumie nie wiem jaki kraj miałeś na myśli:)) oszustów jest znacznie mniej. Ale do tematu. Otrzymałem trzy fotki wnętrza. Wygląda jakby auto tyle przejechało.

Podpowiedzcie chopy i dziewuchy.

foto1

foto2

foto3

Każde zdjęcie koło 6MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko mądrości w stylu "takim autem jeździ się tyle i tyle kropka" :roll:

Wtedy mówimy o perełkach które zwykle nie są wystawiane za taką cenę. Przebieg można rozpoznać również po plastikach, chociaż nie zawsze. W Polsce przestawiają na każdym kroku te liczniki nie dziw się że takie jest podejście ludzi. Zresztą tak dobrą instalację gazową nie wkłada się w samochód na małe przebiegi, bo zanim się załączy gaz też trzeba kawałek przejechać.

Druga sprawa z ja osobiście bym nie sprzedał samochód z takim przebiegiem za taką cenę. Johnny rzeczywisty przebieg wychodzi dopiero później, czasem widać że coś nie gra.

 

Mnie się udało tak z e36, bratu z e30. Ale w e46 zmiana rozrządu bo poluzował się napinacz łańcucha, więc 100+ tys przebiegu zabrakło. Takie rzeczy wychodzą później.

Sprzedam VW Corrado G60.

Kupię do E36: fotel kierowcy alcantara podgrzewany , Listwy progów wewnętrznych Mpakiet do Tour/Sedan,

Lusterka M, klapa tył cosmosschwarz

Sprzedam części od BMW E46 320d Touring.

Mój Turas


http://serwer1385585.home.pl/stefun/data/documents/bmw=20generacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem po prostu przeciwny wrzucaniu każdego auta i jego sprzedawcy do jednego worka :nienie: . Sam mam w domu dwa auta z niskimi przebiegami. Poprzednie też takie były (zawsze "przepłacone" przy zakupie) i zawsze przy sprzedaży na "dzień doby" jestem brany za oszusta :wink: Ostatnio jak oddawałem auto na przegląd jak podałem przebieg w recepcji to facet za mną mnie wyśmiał... :cool2:

 

Już to pisałem wcześniej. Według mnie przebieg (który w Pl jest najważniejszy) jest jedynie jednym z wyznaczników aktualnego stanu auta. Co mi z małego przebiegu jeżeli poprzedni właściciel "pałował" auto przy każdej okazji.... więc wcale się nie zgodzę, że każde auto z małym przebiegiem jest "perełką" :wink:

 

Według mnie zdjęcia środka wyglądają jak najbardziej ok. Utrzymanie takiej tapicerki we względnej czystości jest naprawdę bardzo trudne, a tu wygląda obiecująco - oczywiście po wyczyszczeniu wnętrza ze zbędnych ozdobników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie autko wygląda zwyczajnie.

 

Pomarudziłbym o :

 

- przed-liftowy zbiornik płynu do spryskiwaczy ;

 

- uszczelki przy filtrze kabinowym "jakoś tak nie naturalnie wyglądają".

 

 

W przebieg z zasady nie wierzymy :P, ale nikogo o oczerniamy :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.