Skocz do zawartości

e90 DRL problem


528520

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam problem z zakodowaniem świateł do jazdy dziennej w e90 z 2005roku, tzn. światła się kodują i działają normalnie do czasu kiedy nie odepnę interfejsu, kiedy wkładam przykrywkę od wejścia OBD światła od razu gasną ;(...może być przyczyną to że źle kodowałem NCS-em, tzn zamiast na początku do sczytania pliku wybierać codierdaten lesen wybierałem SG codieren i później po zmianie w pliku MAN kodowałem zamiast SG codieren to codierdaten lesen...próbowałem przelecieć moduł FRM czystym plikiem ale nic to nie dało....później już kodowałem poprawnie...

W module FRM zmieniałem

DRL_V_GEDIMMT

nicht_activ na wert_02

 

DRL_WERT_DIMMUNG

wert_01

 

Błędów w module FRM nie było...

Z góry dziękuje za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, później kodowałem poprawnie , ale jak tylko wkładam osłonę plastikową od złącza obd od razu gasną drl, jak nie założę osłony działają.... spróbuję dis-em zakodować i zobaczymy...

 

Mi to wygląda na problem fizyczny. Dziwne, nie wiem co może mieć wspólnego plastikowa zaślepka z działaniem DRL. Prawdopodobnie coś tam się zwiera i robi reset.

 

Tak sądzę.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam wszystkich, mam problem z zakodowaniem świateł do jazdy dziennej w e90 z 2005roku, tzn. światła się kodują i działają normalnie do czasu kiedy nie odepnę interfejsu, kiedy wkładam przykrywkę od wejścia OBD światła od razu gasną ;(...może być przyczyną to że źle kodowałem NCS-em, tzn zamiast na początku do sczytania pliku wybierać codierdaten lesen wybierałem SG codieren i później po zmianie w pliku MAN kodowałem zamiast SG codieren to codierdaten lesen...próbowałem przelecieć moduł FRM czystym plikiem ale nic to nie dało....później już kodowałem poprawnie...

W module FRM zmieniałem

DRL_V_GEDIMMT

nicht_activ na wert_02

 

DRL_WERT_DIMMUNG

wert_01

 

Błędów w module FRM nie było...

Z góry dziękuje za pomoc...

a jaką masz wersje ncs-a? ja chce zakodowac drl ale mam starego ncs-a i nie ma tam e90 ;/

BMW ----> Bandżo Może Wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.