Skocz do zawartości

330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie fajna kasa za auto......ale co kupisz jak sprzedaż

 

Masz już coś na oku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 216
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Auto nabija ciągle kilometry. W tej chwili przekroczyło 320 tyś km. W ramach mocnej zimy auto otrzymało:

-Nowy akumulator (Varta black dynamic)

-Oba termostaty OEM

Po wymianie termostatów okazało się ze cieknie płyn z króćca wody przy bloku silnika. Został wymieniony na nowy plus nowa uszczelka. Wszystkie naprawy zostały wykonane w autoryzowanym serwisie BMW Czerwiński(Czerwony330d)

Dziękuję za reklamę :) :cool2:

Cieszę się że mogłem pomóc i pogrzebać przy swojej byłej :D :wink: :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas po głowie chodzi mi e92. Jednak zobaczymy jak to się potoczy.

 

poliftowe czy przedliftowe / automat / manual ?

 

Jak Automat to tylko od 2007 marzec :)

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem ciekaw, na które e92 warto zwrócić uwagę. Tylko benzyna 330i/335i. Jeżeli chodzi o awaryjność to najlepszy wybór zdaje się 330i. 335i lepsze do modzenia, ale ma więcej fabrycznych wad, no chyba, że polift, tam zdaje się już trochę poprawili. Jak to jest awaryjnością manual/automat w e92?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Robisz coś w stronę wzrostu mocy/momentu? Masz ori i fabryczną turbinę?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To szacun dla niej :modlitwa:

 

Edit: co ile km zmieniasz olej?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid dzięki za pogaduchy

 

Po dzisiejszej przejazdzce muszę szczerze stwierdzić

że twoje auto to pocisk :shock:

Prawie 300 KM jest odczuwalne jak diabli :twisted:

 

Myślę że nie jeden cwaniak na drodze będzie musiał podkulic ogon z pokorą ,jest mega dobrze :cool2: a z tego co gadałeś będzie jeszcze lepiej

 

W każdym bądź razie wielki szacun za ogrom pracy i kasy włożone w auto :cool2: :cool2:

 

Do następnego :handshake:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję Ci Marku za spotkanie. Następnym razem trzeba zrobić to po chłopsku(czyt. napić się:P). Twoje Coupe jest jak dla mnie jednym z najładniejszych i najlepiej utrzymanych E46 w PL. Już nie wspomnę, jak porobisz E91. Też będzie petarda. A teraz wracamy do wątku. W aucie wgrana nowa mapa do nawi z 2017 roku. Wyczyszczony laser w czytniku DVD. W lewym wahaczu zaczęło stukać(wymieniony 3 lata temu na Lemforder). Więc zacząłem rozglądać się za nowym. Długo się zastanawiałem czy znów zamówić Lemfordera czy może Meyle HD i za namową chłopaków z http://www.czescidobmw.pl kupiłem Meyle HD. A że nie lubię bawić się w półśrodki taka oto sytuacja:

 

d38c03faaeefc00bmed.jpg

 

Tak więc do wymiany pójdzie całe przednie zawieszenie. Myślę, że ogarnę to dzisiaj jeżeli nie to w poniedziałek. I mały bonusik:

 

234a59dc1a5ef5fcmed.jpg

a85a98a070654750med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle ,konkretnie i na temat bez pie####ia :cool2:

Co ja widzę założyłeś letnie obuwie....hm myslisz że już nie będzie zimy :think: może też już wrzucę letniaki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja widzę założyłeś letnie obuwie....hm myslisz że już nie będzie zimy może też już wrzucę letniaki

Są buty letnie bo jak dla mnie żaden problem zmienić na zimówki. Z tego co mówią zima może jeszcze zaskoczyć ale jestem gotowy na takie sprawy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuję odświeżyć felgi. Nie wiem na jaki kolor się zdecydować. Zostawić tak jak jest czy może pójść w jakiś grafitowy tak jak kolega Polonez miał w swojej E46???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja bym dał albo klasyczne srebrne albo delikatnie ciemniejszy odcień, właśnie jakiś grafit. :cool2: Czarne nadwozie i czarny lakier to jak dla mnie za ciemno. Ja też odświeżyłem letnie niedawno i myślałem nad różnymi wariantami ale jednak czarny lakier i srebrne felgi najbardziej mi pasują.

http://i66.tinypic.com/23r7rwh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny odpada bo nie widzę tych felg w tym kolorze. Musiałbym zmienić fele. Skłaniam się coraz bardziej do pomalowania ich w tym kolorze co są. Jak dla mnie chyba jednak najlepsza opcja. Poza tym na żywo prezentuje się to o wiele lepiej:

 

f39a9958480ceee2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny jest okej, ale zawsze możesz coś zmienić i spróbować coś ala ferric grey. Tutaj przykład na czarnym aucie: https://farm2.staticflickr.com/1560/25726445554_0cac9458e3_c.jpg

Moja Coupe'ta: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=297403

Kodowanie nowych kluczyków do E46 - EWS/immo - wyślij PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny jest okej, ale zawsze możesz coś zmienić i spróbować coś ala ferric grey.

Pomysł super. Rozważę taką opcję. Następna sprawa to hamulce. Chciałbym ogarnąć coś większego niż 325 mm żeby lepiej hamowało. Jest coś co pasuje P&P????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na chwile obecną auto udało się do lakiernika na poprawę lakieru tam gdzie tego wymagało tj: lewe drzwi kierowcy, prawe przednie nadkole, tylnie lewe nadkole. Wszystko w ramach kosmetyki. Wkrótce wrzucę zdjęcia. CDN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
No brzmi całkiem nieźle :lol: :wink: :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Również dziękuję Ci Marku za spotkanie. Następnym razem trzeba zrobić to po chłopsku(czyt. napić się:P). Twoje Coupe jest jak dla mnie jednym z najładniejszych i najlepiej utrzymanych E46 w PL. Już nie wspomnę, jak porobisz E91. Też będzie petarda. A teraz wracamy do wątku. W aucie wgrana nowa mapa do nawi z 2017 roku. Wyczyszczony laser w czytniku DVD. W lewym wahaczu zaczęło stukać(wymieniony 3 lata temu na Lemforder). Więc zacząłem rozglądać się za nowym. Długo się zastanawiałem czy znów zamówić Lemfordera czy może Meyle HD i za namową chłopaków z http://www.czescidobmw.pl kupiłem Meyle HD. A że nie lubię bawić się w półśrodki taka oto sytuacja:

 

d38c03faaeefc00bmed.jpg

 

Tak więc do wymiany pójdzie całe przednie zawieszenie. Myślę, że ogarnę to dzisiaj jeżeli nie to w poniedziałek. I mały bonusik:

 

234a59dc1a5ef5fcmed.jpg

a85a98a070654750med.jpg

 

Powiem Ci szczerze, że jedną z najlepszych zmian jakich dokonałem pod kątem prowadzenia się samochodu, była wymiana wahaczy Meyle HD (które miałem przez 6 lat) na Lemforder (m-pakietowy) pewność i stabilność w pokonywaniu zakrętów jest nieporównywalna, na meyle hd ten przód uciekał, a teraz na Lemforderze zakręty mogę pokonywać z pewnością i kilkadziesiąt km/h szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.