Skocz do zawartości

320 92' matowy lakier SCHWARTZ METALIC


xxxblackpumaxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Posiadam e36 z 92r. w oryginalnym kolorze diamant schwarz metalic II. Auto w swojej historii prawdopodobnie jeszcze nie miało żadnych napraw blacharsko lakierniczych, co co za tym idzie, że bawarka ma zmatowiałą ''wypłowiałą'' powłoką lakierniczą.... :/ co z tym robić? czy polerować? jak tak to czym, jakim środkiem? co proponujecie, do tak starego auta jak i lakieru... nie chciałbym malować auta, chciałbym żeby zachowało oryginalny kolor. pozdrawiam
czarno... nisko... i szeroko...BMW Bokiem Możesz Wszędzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z doświadczenia polecam pastę APP p01 i APP p03 ,jest trochę mniej wymagająca od g3,używa się bez wody ,po polerce łatwo się wyciera i zmywa ,całe opakowanie jest trochę drogie 70-80 zł za 800g ,ale często jest dostępna w mieszalniach lakierów ,ja u siebie kupuje po 15 zł za 150g ,rozlewają z większych pojemników ,z gradiacją p01 trzeba uważać bo jest mocno ścierna ale już po niej jest bardzo mocny połysk ,ale na rantach trzeba być ostrożny a najlepiej przy rantach przelecieć ręcznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Odpuść sobie te wszystkie marketowe badziewie za 10zł... Polecam lekturę http://www.kosmetykaaut.pl. Dowiesz się jak zadbać o lakier nie niszcząc go jednocześnie.

 

Jeśli chcesz przywrócić blask auta polecam POORBOY'S WORLD BLACK HOLE. Sam go używam i mogę polecić. Nie jest tani, ale coś za coś. Oczywiście ten środek nada tylko połysku, który trzeba utrwalić jakimś dobrym woskiem.

 

pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.